Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “KUTLU DOĞUM HAFTASI” DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Kutlu Doğum Haftası" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “KUTLU DOĞUM HAFTASI” DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI
BAŞKAN TEKİNTAŞ, “KUTLU DOĞUM HAFTASI” DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI MERAL SONGER
Bu içerik 669 kez okundu.
Advert

 

 Belediye Başkanı Tekintaş, yayımladığı mesajında Hz. Muhammed(SAV)'in 23 yıllık Risalet döneminin tüm zamanlara ışık tutan hakikatlerle dolu olduğunu dile getirdi. 

“Sevgili Peygamber Efendimiz, insanların yoldan çıktığı, iyi ile kötüyü ayırt edemez duruma geldiği bir dönemde, alemlere rahmet olarak gönderilmiştir.” diyen Başkan Tekintaş, mesajında , “Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (SAV) Kutlu Doğumunun 1444'üncü sene-i devriyesini idrak ediyoruz. O insanların en hayırlısı, en aydınlık düşüncelisi, Allah’ın son elçisi, hakikatin sadık emanetçisi, sözüne ve yaptığına herkesin güvendiği Muhammed-ül Emin’di; Allah’ın insanlar arasından seçtiği bir doğruluk timsaliydi. Bütün alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimizi iyi anlayıp, idrak etmeliyiz. Peygamber Efendimiz, hayatı boyunca insanları doğruluğa, iyiliğe ve yardımlaşmaya teşvik etmiştir. O’nun güzel ahlakı, bizim, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemizde en önemli kaynağımızdır. İnsanların en hayırlısı, Allah’ın son elçisi, hakikatin sadık emanetçisi, sözüne ve yaptığına herkesin güvendiği Muhammed-ül Emin Peygamberimizin ebedi mesajı, sevgi, barış ve merhamettir. O’nun hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, sevgili Peygamberimizin kutlu doğumunu tebrik ediyor, O’nun evrensel sevgi ve barış çağrısında buluşmayı dilerken, bütün vatandaşlarımı sevgiyle selamlıyorum." İfadelerine yer verdi.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı