Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN GÖZPINAR :BİZ 5 DE 5 İÇİN VARIMIZI YOĞUMUZU ORTAYA KOYACAĞIZ

AK PARTİ Kadın Kolları 7 Haziran seçim çalışmalarını başlattı

BAŞKAN GÖZPINAR :BİZ 5 DE 5 İÇİN VARIMIZI YOĞUMUZU ORTAYA KOYACAĞIZ
BAŞKAN GÖZPINAR :BİZ 5 DE 5 İÇİN VARIMIZI YOĞUMUZU ORTAYA KOYACAĞIZ MERAL SONGER
Bu içerik 822 kez okundu.
Advert

 

AK PARTİ Kadın Kolları 7 Haziran seçim çalışmalarını başlattı , ilk olarak Akyazı mahallesinde bugün 5 evde düzenlenen ev toplantılarında konuşan Kadın Kolları İl Başkanı Av.Rabia Gözpınar kendilerine 2+2 + 1 diyerek hedef koyan siyasi partiler var , bizim hedefimiz 5 de 5 , bakar mısınız ? iktidara adayıyım diyen bir partinin hedefine hedefi 2+2+1 olan, bizim 5 de 5 hedefimizi anlayamaz, bizim hedefimize onların hayalleri erişemez , adamların derdi iktidar olmak değil ki, 2001 yılında beceremediler bırakıp kaçtılar ve bizleri de algı yaratmakla itham ediyorlar diyerek , biz annelerimize, bacılarımıza, kardeşlerimize, teyzelerimize, halalarımıza güveniyoruz, biz Ordu’ya güveniyoruz şeklinde konuştu

YENİLEN PEHLİVAN GÜREŞE DOYMAZMIŞ

daha son seçimler yapılalı 1 yıl olmadı. Hemşehrilerimiz Cumhur Başkanın seçmek için sandığa gitti ve bize % 67 oy verdi, 14 irili, ufaklı Parti birleştiniz % 31 oy aldınız. “Yenilen pehlivan güreşe doymazmış” derler, nasıl ki , Ordu’lu hemşehrilerimiz 10 Ağustos’ta % 67 oy vererek , 30 Mart’ta 20 de 20 yaparak bize güvendi iseler, 7 Haziran’da da yine bize güvenecekler, yine istikrardan yana, yine ,yeni Türkiye , yeni Ordu yolunda, daima adalet ve daime kalkınmadan yana 5 de 5 için AK PARTİ yi tercih edeceklerdir dedi.

AK PARTİ FARKINDALIK ORTAYA KOYDU

Gözpınar, AK PARTİ bu seçimde , diğer partilere karşı farkındalık ortaya koyarak, Ordu’da kadın aday gösterdi, adayımız Av.Ayşe Nilgün Tomakin , hem kadınlarımızın derdi ile yakından ilgilenecek , hem Ordu siyasetinde bir Osmanlı hanımefendisi söz sahibi olacak, hem de Ordu için varını yoğunu ortaya koyacaktır diyerek AK PARTİ’de hizmet etme aşkında kadın erkek ayrımının yapılamayacağını belirterek bilginin , tecrübenin ve yaşadığı şehre hizmet etme aşkının kadını erkeği olmaz.

KADIN DUYGUSALLIĞI VE ZEKASININ OLMADIĞI YERDE SİYASET EKSİK VE SAKATTIR

Kadın ruhunun, kadın duyarlılığının ve duygusal zekasının olmadığı bir siyaset eksik ve sakat bir siyasettir. Belki bizim sırtımızda top mermisi yok ama tarihi kadınlarımızda olan Anadolu aşkı, vatan sevgisi bizlerde de var. Onları o zaman o cepheye gitmesini sağlayan hangi güç ise bizimde 7 Haziran seçimlerinde 5 de 5 için dağ taş demeden, gece gündüz demeden , yollara düşüren güç aynısıdır dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı