Reklamı Geç
Advert

İŞTE ORDU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAYLARI KESİN LİSTESİ

ORDU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAYLARI KESİN LİSTESİ BELLİ OLDU

İŞTE ORDU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAYLARI KESİN LİSTESİ
İŞTE ORDU AK PARTİ MİLLET VEKİLİ ADAYLARI KESİN LİSTESİ MERAL SONGER
Bu içerik 1077 kez okundu.

 

1, Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, 2, Av.Oktay Çanak, 3,İhsan Şener, 4, Av.Ayşe Nilgün Tomakin , 5, Şakir Çoban, olarak belirlendi

Ak Parti İl Başkanı Av.Uğur Çelenk Milletvekili listelerinin açıklanması ile parti binasında yaptığı açıklamasında, 7 Haziran Milletvekili seçimlerine 5 de 5 parolası ile hedefini koyan AK PARTİ Ordu İl Teşkilatımız , aday adaylığı sürecinden bugüne kadar olan zaman diliminde 57 tane aday adaylarımız Partimize müracaat ederek Ordu’ya hizmet yarışında bende varım demişler, aday adaylığı süreci içinde her bir arkadaşımız , partimizin ilkeleri doğrultusunda gayretli çalışmalar sergilemişlerdir.

PROF.DR.NUMAN KURTULMUŞ ORDU İÇİN BİR ŞANSTIR

Siyasi birikimi, akademik kariyeri , dürüst ve çalışkanlığı ile her zaman gururumuz olan hemşehrimiz Başbakan Yardımcımız Sn.Prof.Dr.Numan Kurtulmuş ‘un Ordu’dan aday olması teşkilatlarımızda büyük bir sevinç ve övünç kaynağı olmuş, Ordu kamuoyunun da aynı sevinci ve hassasiyeti paylaşacaklarına inanıyorum, Numan Kurtulmuş Ordu için bir şans olacaktır. 4 arkadaşımızla birlikte Ordu bir kez daha Ankara ‘ da güçlü şekilde temsil edilecektir.

Genel Merkezimiz bugün YSK ‘ ya verdiği liste ile 5 arkadaşımız Ordu’da listeye girmişlerdir. Listeye giremeyen arkadaşlarımın her biri ile daha çok çalışacak Ordu adına daha çok değerler üreteceğiz , bizim hedefimiz hep birlikte 7 Haziran ‘da 5 de 5 yapmak olacaktır.

Biz, Adalet ve Kalkınma Partisi kendisini siyasetin merkezinde konumlandıran muhafazakâr demokrat bir kitle partisidir. Cumhuriyet tarihinin en büyük demokratikleşme ve değişim hamlesini başlatan AK Parti, kurulduğu 2001’den bu yana girdiği her seçimden ve 2 halk oylamasından başarıyla çıkmış, üst üste üç dönem oylarını artırarak iktidarını koruma başarısı göstermiştir. AK Parti’nin geliştirdiği “muhafazakâr demokrat” siyasi kimlik, kurumsallaşarak büyük bir siyasi cazibe merkezine dönüşmüş ve diğer bölge ülkelerine örneklik teşkil edecek bir ilham kaynağı haline gelmiştir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu