Reklamı Geç
Advert

ŞEF TUNCAY İNAN VE KOROSU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

ORDU'DA NİSAN AYI KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ BAŞLADI…

ŞEF TUNCAY İNAN VE KOROSU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
ŞEF TUNCAY İNAN VE KOROSU ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ MERAL SONGER
Bu içerik 693 kez okundu.Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu’da Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 2015 Nisan ayı programını oluşturdu.

Tiyatrodan Türk sanat müziği konserine birçok konuda etkinliklerin düzenleneceği Nisan ayında;

Türkiye’nin önemli isimleri Abdurrahman Kurt, Vedat Bilgin, Orhan Miroğlu ve Nagehan Alçı’nın katılacağı “Gündeme Dair”, Ahmet Çakar ve Ertem Şener’in yer alacağı  “Spor ’da Tecrübe Konuşuyor” adlı programlarda Ordulularla buluşarak konferanslara renk katacaklar.

Başkan Enver Yılmaz Nisan ayı etkinlikleri kapsamında dağıtılan kitapçık için özel bir açıklama yaparken şunları söyledi;

“Ordu… Üzerinde yaşamaktan mutluluk duyduğumuz güzel şehrimiz. Bu şehre yakışır hizmetler yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gelecek nesillere daha yakışır bir Ordu bırakmak, Ordu'yu büyütmek ve yüceltmekten başka gaye taşımıyoruz. Tüm Ordu'ya aynı nazarla bakıyor, tüm ilçelerimizi bir, beraber ve kardeş görüyor, hep birlikte geleceğe ilerliyoruz…

Daha yapacak çok işimiz var. Ürettiğimiz ve hayata geçirmek üzere planladığımız onlarca projemizle bu şehre hizmet etmeye devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Sizlerin teveccühü bizlere çalışma azmi veriyor.

Ordu'da kültür sanat etkinlilerimiz Nisan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Nisan ayı içerisinde; Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları ORMEK bünyesinde eğitim veren ve eğitim gören Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği korolarımızca ilçelerimizde verilecek olan konserlerle baharın gelişini karşılayacağız. Ayrıca gerçekleştireceğimiz panel ve söyleşilerle Türkiye'nin gündemini Ordu’da tartışmaya devam edeceğiz'  dedi..

Ordu ve ilçelerinde yapılacak olan konserlerin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.Ordu Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarında Şef Tuncay İnan başkanlığında koro ve solo birbirindengüzel seslerin bir araya geldiği topluluk yapılacak konserle riçin son hazırlıklarını tamamlamak üzereler..

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu