Reklamı Geç
Advert

Vali Sonel, “Devletimizin Şefkatini Vatandaşlarımıza Gösteriyoruz”

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirmiş olduğu “Halk Günü” toplantısını bugün de sürdürdü.

Vali Sonel, “Devletimizin Şefkatini Vatandaşlarımıza Gösteriyoruz”
Vali Sonel, “Devletimizin Şefkatini Vatandaşlarımıza Gösteriyoruz” MERAL SONGER
Bu içerik 33 kez okundu.
Advert
 
 
Valilik toplantı salonunda bugün düzenlediği “Halk Günü” toplantısında kendisinden randevu talep ederek, görüşme isteğinde bulunan vatandaşlarımızla bir araya gelen Vali Tuncay Sonel, vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinledi.
 
Koronavirüs tedbirleri gözetilerek gerçekleştirilen "Halk Günü" toplantısında, Vali Sonel, vatandaşlarımız tarafından kendisine iletilen sorun, talep, şikayet ve önerileri tek tek dinledi, notlar aldı, bir çoğuna da anında çözüm üretti. 
 
Vali Sonel, “Halk Günü”ne katılan vatandaşlarımızın iletmiş olduğu sorunların çözümü konusunda da toplantıda hazır bulunan kurum amirlerine talimatlar vererek, sonuçlandırılmasını istedi.
 
“Halk Günü” toplantısında vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek yakından ilgilenen Vali Tuncay Sonel, bugün toplam 178 vatandaşın dert ve sıkıntılarını dinledi. Vali Sonel, “Vatandaşlarımızın, Valiliğimize gelerek bizlere iletmiş olduğu her türlü talep, öneri ve şikâyetlerini ilgili kurum müdürleri arkadaşlarımızla birlikte dinliyor, vatandaşlarımızı bekletmeden çözüme kavuşturuyor, kendilerini bilgilendiriyoruz. Buraya gelen tüm vatandaşlarımızın gönlünü yapmaya çalışıyor, elimizden ne geliyorsa gayret gösteriyoruz” dedi.
 
Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarına da çeşitli hediyeler vererek, onları sevindirdi.
 
“Halk Günü”ne katılan vatandaşlar sorunlarının dinlenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Tuncay Sonel’e teşekkür ettiler.
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı