Reklamı Geç
Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇATALPINAR’A SICAK ASFALT KONFORU

2 YILDA 21 KM’LİK YOL AĞI KONFORLU HALE GETİRİLDİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇATALPINAR’A SICAK ASFALT KONFORU
BÜYÜKŞEHİR’DEN ÇATALPINAR’A SICAK ASFALT KONFORU MERAL SONGER
Bu içerik 290 kez okundu.

 

 

 

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Çatalpınar ilçesinin keş deresi ve bolaman ırmağı kenarında bulunan yolda sıcak asfalt çalışması başlattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, sürdürülen çalışmayla birlikte, 1,5 km uzunluğundaki güzergâhın konforlu bir yapıya kavuşacağını söyledi

 

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili olan Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği sürüyor.  Vatandaşların yoğun olarak kullandığı güzergahları, standardı yüksek bir yapıya kavuşturmak için hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgeleri ise asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Çatalpınar ilçesinde birçok mahalleye ulaşım sağlayan yolda sıcak asfalt öncesi alt yapı çalışmasının başladığını söyledi.

 

ÇATALPINAR’A 2 YILDA 21 KM SICAK ASFALT VE BETON ÇALIŞMASI YAPILDI

 

19 ilçenin birçok noktasında sıcak asfalt ve beton yol çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Güler, “  Ekiplerimiz koordineli bir şekilde çalışmaları sürdürüyor. Geride bıraktığımız 2 yıllık süre içinde Çatalpınar ilçemize, beton, emülsiyon ve sıcak asfalt olmak üzere 21 km’lik yol ağında çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımıza ek olarak ekiplerimiz birçok mahalleye ulaşım sağlayan keş deresi ve bolaman ırmağı kenarında bulunan yolda sıcak asfalt öncesi alt yapı çalışmaları yürütüyor. Toplam da 1,5 km olacak bu çalışma ile ilçemize standardı yüksek bir yol daha kazandırmış olacağız ” diye konuştu.

 

TÜRE’DEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilçede önemli çalışmalara imza atıldığını belirten Çatalpınar Belediye Başkanı Ahmet Türe, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in destekleriyle ilçemizdeki grup yollarını sıcak asfalt ile buluşturup, ana yollarımızı kalite standardı yüksek, konforlu bir hale getiriyoruz. İlçemiz Keş deresi ve bolaman ırmağı kenarında bulunan ve toplam 1,5 km’ uzunluğunda olan yolda sıcak asfalt öncesi alt yapı çalışmaları başladı. Kısa süre içinde başlayacak sıcak asfalt ile bu yol konforlu bir yapıya kavuşacak. İlçemize verdiği desteklerden dolayı, kendilerine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu