Reklamı Geç
Advert

PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU ORDULULARLA BULUŞTU…

Büyükşehir Akademi kapsamında “Dosta Doğru ” konulu konferans Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu tarafından Hazal Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU ORDULULARLA BULUŞTU…
PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU ORDULULARLA BULUŞTU… MERAL SONGER
Bu içerik 819 kez okundu.

 

Konferansa Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Enver Yılmaz,   Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım, Daire Başkanları ve binlerce davetli katıldı.

Programa saatler kala salonu dolduran vatandaşlar, Başkan Enver Yılmaz’ın ve Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun salona girişini alkış tufanı ve sevgi gösterileriyle karşıladı.

HATİPOĞLU; SAYIN ENVER YILMAZ’A TEŞEKKÜR EDİYORUM…

Konfaransta Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in hayatının ve güzel ahlakın örnek alınmasını gerektiğini vurgulayan Hatipoğlu salonu dolduran binlerce kişiye "Bu güzel yoğunluk Peygamber Efendimize olan sevginin bir tezahürüdür. Ben bu ilgiden dolayı burada sizlerle buluşmama vesile olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz'a ve siz Ordulular'a teşekkür ederim " dedi.

Bu ülkeyi bir araya getiren en önemli olgunun Kuran ve Peygamber Efendimiz olduğunu vurgulayan Hatipoğlu “Bizim bu iki değerden vazgeçmemiz söz konusu değildir. Ordu'daki kalabalıkta bunun göstergesidir" dedi.

Hatipoğlu; Peygamber Efendimiz ve Ashabı'nın hayatını anlatırken salonda duygu yoğunluğu oluştu. Vatandaşlar oluşan manevi ortamda göz yaşlarına hakim olamadı.

BAŞKAN YILMAZ MÜJDEYİ VERDİ…

 

Programının sonunda Prof. Dr.  Nihat Hatipoğlu'na çiçek takdim eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz " Davetimize icabed edip verdiği değerli bilgilerden dolayı hocamıza ve siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Salondaki bu müthiş kalabalığı görünce bir müjdeyi vermek istiyorum. Yakın zamanda daha geniş bir mekan olan spor salonumuzda hocamızı tekrar ağırlayacağız. Hocamızda Ordu'daki bu sevgi selinden ilk programında bahsederse bizleri mutlu eder" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu