Reklamı Geç
Advert

CUMHURİYETİMİZİN 97’İNCİ YILI SEVİNCİNİ VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞTIK

ALTINORDU BELEDİYEMİZCE VATANDAŞLARA 97'İNCİ YIL ANISINA BAYRAK, BERE VE KAŞKOL HEDİYE EDİLDİ

CUMHURİYETİMİZİN 97’İNCİ YILI SEVİNCİNİ VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞTIK
CUMHURİYETİMİZİN 97’İNCİ YILI SEVİNCİNİ VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞTIK MERAL SONGER
Bu içerik 830 kez okundu.

Altınordu Belediyemiz tarafından Cumhuriyetin ilanının 97. yılı etkinlikleri kapsamında vatandaşlara bayrak ve üzerinde ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun’ yazılı bere ve kaşkol hediye edildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bu yıl pandemi koşulları dolayısıyla buruk geçse de Altınordu Belediyemiz, Cumhuriyet Bayramının 97. yılını unutulmazlar arasına katacak hediyelerle vatandaşlara yaşattı.

Düzenlediği toplumsal ve sosyal farkındalık etkinlikleri yanında özel günlerde gerçekleştirdiği farklı uygulamalarla dikkatleri çeken Altınordu Belediyemiz bu defada düzenlediği etkinlikle cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıl dönümünün anlamına uygun şehri kırmızı-beyazla donatmak amacıyla vatandaşlara bayrak ve üzerinde ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu olsun’ yazılı kaşkol ve bere hediye etti.

Cumhuriyetimizin kuruluş sevincini ve birlikte cumhuriyete sahip çıkma iradesini vurgulamak amacıyla Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in talimatlarıyla Altınordu Belediyemizce düzenlenen etkinlik vatandaşlardan büyük beğeni ve takdir topladı.

Altınordu’luların yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe katılan Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ise kurulan stantlarda Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’in Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajını ve selamlarını vatandaşlara ileterek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik edip bayrak, bere ve kaşkol hediye etti.

Altınordu Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinliği değerlendiren vatandaşlarda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı temsil eden hediyeler dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın TÖREN’e teşekkürlerini ilettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu