Reklamı Geç
Advert

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa GENÇ’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı kutlama mesajı

Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesinin 101. Yıl dönümünü kutluyoruz. Bu kutlu mücadeleyi aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak gençlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, gençliğin bu meşaleyi kararlı bir şekilde gelecek nesillere ilelebet taşımasını istemiştir.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü  Mustafa GENÇ’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma  Gençlik ve Spor bayramı kutlama mesajı
Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü  Mustafa GENÇ’in 19 Mayıs Atatürk’ü Anma  Gençlik ve Spor bayramı kutlama mesajı MERAL SONGER
Bu içerik 1015 kez okundu.

Bu kutlu mücadelede Binlerce şehit ve gazi verilerek, sıkıntı ve yokluklar içinde mücadele edilmiş olup, emsali az rastlanan fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti Devletini bizlere emanet etmiştir. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar payidar kılarak gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak, bizim en tabii ve sorumlu olduğumuz görevler arasındadır.

Unutulmamalıdır ki; Dünya da hızla yayılan Kovit19 virüsü karşısında Devletimiz büyük bir mücadele vermektedir. İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın diyerek Devlet insan ilişkisini en başa alan Devletimiz tek bir vatandaşını dahi yurtdışın da bırakmamış uçak kaldırmıştır. Yine birçok ülkeye sağlık kitleri göndererek umutsuz yüreklere ve mazlumlara umut ışığı olmuştur.

19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın Kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm Aziz Şehitlerimizi, Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum.

                                                              

    Mustafa GENÇ

                                                      Ordu Gençlik ve İl Spor Müdürü
 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu