Reklamı Geç
Advert

ORDU’DA FİDANLAR, FİDANLARLA BULUŞTU

BÜYÜKŞEHİRDEN ÇOCUKLARA 23 NİSAN SÜRPRİZİ

ORDU’DA FİDANLAR, FİDANLARLA BULUŞTU
ORDU’DA FİDANLAR, FİDANLARLA BULUŞTU MERAL SONGER
Bu içerik 625 kez okundu.

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde hayata geçirilen "Fidanlar Fidanlarla Buluşuyor" projesi kapsamında Ordu’da 5 bin fidan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklar ile buluşturuldu.

Tarım ve Ormancılık Bakanlığı tarafından başlatılan projeye tam destek veren Ordu Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda kampanyaya başvuruda bulunan 5 bin çocuğa sürpriz yaparak, 23 Nisan sabahı fidanlarını evlerine teslim etti.

“ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ”

Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak farkındalık oluşturmaya devam ettiklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Şişman, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde hayata geçirilen ‘Fidanlar Fidanlarla Buluşuyor’ projesi kapsamında Ordu’da 5 bin fidanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda fidanlarımız olan çocuklarımız ile buluşturduk. Onlar için de sürpriz olan bu buluşma bizleri fazlasıyla mutlu etti. Bu projeyi hayata geçiren ve geleceğimiz olan çocuklara özel anlam yükleyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere projeyi hayata geçiren Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye teşekkür ediyorum” dedi.

“BUGÜN BÖYLE BİR SÜPRİZ BEKLEMİYORDUK”

Yapılan sürprizin kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade eden vatandaşlar ise, “ Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızın sosyal medya hesabında paylaştığı gönderi üzerine böyle bir projenin olduğunu gördük. Başvuruda bulunduk. Ancak bugün bu sürprizi beklemiyorduk. Bugün hem bizim hem çocuklarımızın yüzlerini bir kez daha gülmesine vesile olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu