Reklamı Geç
Advert

ORDU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA SORUYOR

23 MART’TA SAAT: 109.00-17.00 ARASI ATATÜRK KAPALI SPOR SALONUNDA STK’LARLAYIZ

ORDU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA SORUYOR
ORDU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA SORUYOR MERAL SONGER
Bu içerik 635 kez okundu.

 

AK PARTİ İl Başkanı Av.Uğur Çelenk yaptığı açıklamada Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığımızın talimatları doğrultusunda 7 Haziran genel seçimleri öncesinde ilimizde bulunan sivil toplum kuruluşlarının ,milletvekili adayı kimi görmek isteyeceklerinin belirleneceği STK’ların fikirlerinin alınacağını temayül yoklamasının ,23 Mart Pazartesi günü saat 09.00- 16.00 arasında Atatürk Kapalı Spor salonunda yapılacağını belirtti.

AK PARTİ İLKLERİN PARTİSİDİR

Başkan Çelenk , AK PARTİ toplumun her kesimine milletvekili aday adaylarını sorduğunu , belirlenecek isimlerin toplumda karşılığı olan isimlerin olmasını istediğini belirterek , hedefi 2023 Türkiye’sinde, yepyeni kalkınmış bir Türkiye inşasında en önemli adım olan 7 Haziran Genel seçimlerinde toplumun her kesiminin fikrinin alınmasını önemsiyoruz. Bu amaçla AK PARTİ, Sivil Toplum Kuruluşlarına milletvekili adayı olarak kimi görmek istediğini belirlemesini istiyoruz , ilklerin partisi AK PARTİ burada da demokrasinin ve örgütlenme hakkının vazgeçilmezi olan STK’larımızın görüşlerini alacağız dedi .

GÖRÜŞ AYRIMI YAPMADAN HER STK’LARIMIZI OYLAMAYA BEKLİYORUZ

Çelenk, 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine yönelik aday tespit çalışmalarında sivil toplum kuruluşlarının görüşlerinin alınması maksadıyla 23 Mart 2015 Pazartesi günü saat 09:00-17:00 saatleri arasında Atatürk Kapalı Spor Salonunda oylama işleminin yapılacağını , Oylamaya bende Ordu da söz hakkı istiyorum diyen, yeni Türkiye , yeni Ordu inşasında benimde bir tuğlam olsun diyen, görüş ayrımı yapmadan her STK mızı oylamaya bekliyoruz diyen Çelenk , oy kullanacakların STK yönetim kurulu asil üyeleri olacağını belirterek. Oylamaya katılmak isteyen Sivil Toplum Kuruluşu üyelerini Atatürk Kapalı Spor salonuna bekliyoruz dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu