Reklamı Geç
Advert

Başkan Demirci Akkuşta Karne Törenine Katıldı

Belediye Başkanı İsa Demirci Akkuş Anaokulu ve Fatih Ortaokulu'ndaki öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

Başkan Demirci Akkuşta Karne Törenine Katıldı
Başkan Demirci Akkuşta Karne Törenine Katıldı MERAL SONGER
Bu içerik 1177 kez okundu.

 

Akkuş Anaokulu ve Fatih Ortaokulunda gerçekleştirilen karne töreninde Belediye Başkanı İsa Demirci, Kaymakam V. Aydın Yakın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah çalışkan, öğretmenler ve öğrencilerin yanı sıra çok sayıda veli yer aldı.

Kaymakam Yanık, Başkan Demirci ve Milli Eğitim Müdürü Çalışkan, törene katıldığı okullarda 1. dönemi başarıyla tamamlayan tüm öğrencilere kitap hediye etti.

"Eğitimde Önceliğimiz Ahlak Olmalı"

Akkuş Kaymakamı Aydın Yanık karne töreninde yaptığı konuşmasında: "2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının 1. dönemini tamamladık. Burada aldığınız notlar sizin eğitiminizin %40'ını oluşturuyor. Yani önceliğimiz iyi ahlak olmalı, başarılı, ahlaklı bireyler olmadıktan sonra kazandığınız notların hiç bir önemi yoktur. Ahlaklı bir nesil, ülkesine, milletine, devletine bağlı olduktan sonra dünyanın nasıl şekilleneceğini de görebiliyoruz. O yüzden önce ahlakı, iyi insan olmayı öğreniyoruz.Hepinize başarılar diliyorum, ikinci dönemin daha iyi, daha güzel geçmesini temenni ediyor, inşallah hepiniz hedeflediğiniz üniversitelere, liselere gidersiniz."dedi

"Bu Makamlar Siz Geleceğimiz Olan Çocuklarımızın"

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci: "Dışarıdaki soğuk havaya rağmen karne almanın heyecanı salonda ateşi yükseltmiş, ben öncelikle öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Velilerimizde inşallah bu 15 günlük tatilde çocuklarımızı hem dinlendirir, hem de ikinci döneme hazırlarlar. Bizim bulunduğumuz makamlar geçici, süreli makamlar, dolayısıyla bu makamlar siz geleceğimiz olan çocuklarımızın  olacak. Çocuklarımız karamsarlığa kapılmaksızın, karneye bakmaksızın kendilerini geleceğe hazırlamalılar. İnşallah birinci dönem iyi geçmiştir, ikinci dönem daha da iyi geçer diyor, hepinize hayırlı tatiller diliyorum." şeklinde konuştu

"Bizler öğrencilik yıllarımızda yaşadığımız bu karne heyecanını, öğrencilerimizle birlikte burada yaşamaktan onur ve kıvanç duyuyoruz" diyen Milli Eğitim Müdürü Abdullah Çalışkan ise, Kaymakam Ayındık Yanık ve Başkan İsa Demirci'nin eğitime vermiş oldukları desteklerinden ötürü kendilerine teşekkürlerini sundu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu