Reklamı Geç
Advert

İŞ ADAMI YUKSEL TOKAT AYBASTI BELEDİYESİNE TALİP OLDU

AYBASTI İYİ BİR ADAYLA YOLA YÜRÜYECEK

İŞ ADAMI YUKSEL TOKAT AYBASTI BELEDİYESİNE TALİP OLDU
İŞ ADAMI YUKSEL TOKAT AYBASTI BELEDİYESİNE TALİP OLDU MERAL SONGER
Bu içerik 1519 kez okundu.
YÜKSEL TOKAT BAŞKAN OLURSA MAAŞINI İLÇESİ İÇİN HARCAYACAK
Aybastı İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Yüksel Tokat Aybastı’da İYİ Parti Binasında bir basın toplantısı düzenledi. Aybastı İYİ Parti ilçe binasında gerçekleşen tanıtım toplantında gurbetçi iş adamı Yüksel Tokat belediye başkanlığı için adaylığını açıkladı.
 
İYİ Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya da, partisinin grup toplantısında Aybastı Belediye Başkan Adaylarının Yüksel Tokat’ın olduğunu açıkladı. Aybastı İYİ Parti Grup Toplantısında bir araya gelen Kabataş İYİ Parti Başkanı Murat Keskin ve yönetimi, Aybastı İYİ Parti Başkanı Mevlüt  Demirbaş ve Yönetimi ve çok sayıda Aybastı’lı İYİ Partili vatandaş katıldı. Partililerle toplantı salonunda konuşan Tokat, gönül belediyeciliği anlayışı ile yola çıktıklarını söyledi.
 
 
Tokat’ burada yaptığı açıklamada ‘hayatımın geri kalanın nı doğduğum topraklarda geçirmek ve ilçeme olan vefa borcumu ödemek için Aybastı’ya yerleştim. Avrupa insanının disiplinini Türk milletinin zekâsı ile birleştirerek büyük projelere imza atmak istiyorum. Tek hayalim Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak gelecek nesillere güzel bir AYBASTI bırakmaktır. Size burada söz veriyorum belediye başkanı olduğum gün hiçbir şahsı ve partiyi ayırmaksızın tüm Aybastı’nın başkanı olacağım. Makam odasının kapısını daha da genişleterek vatandaşla aramızda kapıları kaldıracağım. Makam odamda kapı olmayacak diye konuştu 
 “BAŞKANLIK MAAŞI ALMAYACAĞIM” 
Tokat “Belediye çalışanları ile aynen çalışmaya devam edeceğiz. Başkanlık maaşım ihtiyaçlı üstün zekâlı öğrencilere, Şehit ve gazi yakınlarına engellilere verilecek. Arkadaşlarımla birlikte çok güzel projeler hazırlıyoruz. Aybastı için Allah hayırlısını nasip etsin.” dedi
 ÜÇ ŞİRKETİM ALMANYA’DA ÜÇ ŞİRKETİM’DE AYBASTI’DA OLACAK”
 
"Sürdürmüş olduğum Şirketlerimi orada oğlumum üzerine yaparak orda Aybastı, sevdalısı Almanya'da Türkiye Sevdalısı olarak ve Aybastı sevdalısı olarak," İYİ Parti'li olarak İlçeme hizmet için geldim. Diye konuştu.
“AYBASTI’DA ÜÇ FABRİKA YAPIMI İÇİN GÜN SAYILIYOR”
 
Tokat, Ordu'da uygulayacakları belediyecilik ile örnek olacaklarını dile getirerek, "Tüm mahallelerimizin, tüm halkımızın talep ve sorunlarını yerinde tespit edeceğiz. Aybastı bizim için önemli bir ilçedir ,büyük bir heyecanla 31 Mart yerel seçimlerine hazırlanıyoruz, Aybastı için de projelerimiz hazır." dedi.
YÜKSEL TOKAT KİMDİR
 
Ticaret Lisesi muzunu olan Tokat 1972 yılında babası tarafından Almanya’ya götürüldü. Tokat burada iş hayatına atıldı.40 yıldır Almanya’da aktif olarak ticaret yapmakta olup kendine ait 3  şirketi olan tokat işlerinin başına oğlunu bırakarak arak hizmet için Aybastı’yı doğduğu toprakları seçti..
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu