Reklamı Geç
Advert

MEYDANLARIN AĞASI SELAHATTIN KÖKLÜ "31 MART SEÇİMLERİ İÇİN KISBETİMİ GİYDİM"

Korganlı hayır sever İşadamı Köklüoğlu Orman Ürünleri Sahibi Selahattin Köklü "Er Meydanlarından sonra şimdide siyaset meydanlarında ben de varım" dedi.

MEYDANLARIN AĞASI SELAHATTIN KÖKLÜ
MEYDANLARIN AĞASI SELAHATTIN KÖKLÜ MERAL SONGER
Bu içerik 806 kez okundu.

Yıllardır ilçe genelinde ve çevre ilçelerde yapılan etkinliklere genellikle güreş şenliklerinde, okul, camii gibi hayır işlerinde her zaman maddi manevi destek olan Köklüoğlu Orman Ürünleri Sahibi Selahattin Köklü yaptığı açıklamasında "Ben Korgan ilçemize daha iyi daha güzel hizmetler yapabilmek için 31 Mart 2019 Yerel seçimlerde Korgan Belediye Başkanlığı için aday olmam için gerek çevrem gerekse Korgan halkımızdan bir talep oluştu. Ben de düşünüp, bugün itibariyle aday olmaya karar verdim. İnşallah hakkımızda hayırlı neyse o olur" dedi.

Adaylığını açıklayan Köklüoğlu Orman Ürünleri Sahibi Selahattin Köklü 1958 Korgan Terzili nüfusuna kayıtlı olup, 1989-1999 yılları arasında 10 yıl Terzili Beypınar Mahallesi Muhtarlığının yanı sıra, Korgan Yaylasında yapılan Güreş ağalığı, Perşembe Yaylasında Güreş Ağalığı, okul camii vs gibi hayır işlerine yapmış olduğu maddi manevi destek ile adını duyurmuştu. Bizde çıkmış olduğu bu siyaset hayatında kendisine hayırlı olmasını diliyoruz.

 
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu