Reklamı Geç
Advert

BAŞKANA ULAŞAMAYAN MUHTAR PANKART AÇTI

FAKAT YİNE DE BAŞKANLA GÖRÜŞEMEDİ

BAŞKANA ULAŞAMAYAN MUHTAR PANKART AÇTI
BAŞKANA ULAŞAMAYAN MUHTAR PANKART AÇTI MERAL SONGER
Bu içerik 912 kez okundu.

Ordu’nun Altınordu ilçesine bağlı Taşbaşı Mahallesi Muhtarı Arif Gürsoy Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Enver Yılmaz’la bir türlü görüşemeyince başkanla görüşmek için ilginç bir yol denedi..Muhtar Gürsoy, bir pankart yazarak Büyük Şehir Belediye binası önünde gazetecilere açıklamalarda bulunarak sesini duyurmak istedi..Taşbaşı Mahallesi muhtarı Arif Gürsoy, “SALLA SALLA..GINAĞA GELDİK. Yeter artık” diyerek tepki göstermesine rağmen başkan Enver Yılmaz’la yine görüşemedi. Mahalledeki yol sorunu ve hizmet gelmeyişi Mahalle muhtarını isyan ettirdi.

 
 

Taşbaşı Mahallesi Muhtarı Arif Gürsoy, gazetemize yaptığı  özel bir açıklamasında  yapılanların siyasi olduğunu ve kendisinin artık gınağa geldiğini belirterek  Yeter artık” dedi..,  Bülbül deresinden bu tarafta kalan 9 mahalleden kendilerine oy çıkmadığı için siyasi olarak hizmet de alamadıklarını belirten Gürsoy, Altınordu Belediyesine ve bütün birimlere de başvurduğunu ifade etti.

 

Mahallesindeki sorunları çözmek için Başkan Enver Yılmaz’a ulaşamadığını bir pankart yazarak Belediye önünde “BAŞKAN ENVER YILMAZ’LA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM-MUHTAR” yazılı pankartı açan Gürsoy, başkan Yılmaz’a yine ulaşamadı ve kendisi ile Belediyenin ilgili birim müdürleri ve meclis üyeleri ilgilenerek  muhtarın sorunlarını çözme sözü verdiler.

 

Son olarak başkan Enver Yılmaz ile görüşmek için  kaç kez randevu talebinde bulunmasına rağmen kendisine hiçbir cevap verilmediğini ifade eden Gürsoy, “Mahalle halkının muhatabı benim. Halk bana sitem ediyor. Fakat ben karşımda muhatap bulamıyorum. Aylardır başkan Enver Yılmaz’a ulaşamıyorum, görüşemiyoruz. Gelen  müdür ve yetkililere durumu anlattım. Yol bozuk diye dolmuş hattını diğer yönden verdiler. Hatta bu yol mevcut yoldan  daha bozuk. Mahalle halkı bana hesap soruyor. Görevliler geliyor. Fotoğraf çekip gidiyorlar, fakat sorunu çözmeye kimse gelmiyor. Merak etmeyin, merak etmeyin diyorlar, gidiyorlar, ancak 6 aydır gelen – giden olmadı.. Salla salla salla, yapıyorlar. Artık gınağa geldim. Sesimi yetkililere duyurmak ve protesto etmek  için böyle bir yol denedim. İnşallah sonuç alacağım” dedi..

KAYNAK YÖN GAZETESİ

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu