Reklamı Geç
Advert

NİYET İYİ AKIBET İYİ

MAHMUT AKYOL İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI ACIKLADI

NİYET İYİ AKIBET İYİ
NİYET İYİ AKIBET İYİ MERAL SONGER
Bu içerik 1273 kez okundu.
Advert

 

Ordunun tanınmış iş adamlarından Mahmut AKYOL bu gün yaptığı açıklamada iyi parti il başkanlığına adaylığını açıkladı.

AKYOL İl Başkanlığında yaptığı konuşmada ’bilindiği gibi İyi Parti Sayın Meral AKŞENER hanımefendinin öncülüğünde destansı bir demokrasi mücadelesinin ürün olarak kuruldu. İyi Parti tıkanan siyasi hayatımıza bir güneş gibi doğdu. İyi Parti bende şikâyetçiyim, benimde itirazım var ama ne yapayım, kime oy vereyim şeklindeki çaresizliklere umut olarak doğdu. İyi Parti askıya alınan hukuk düzeninin yeniden tesisi için ışık oldu. İyi Parti tek adam iradesine hapsedilmiş demokrasi anlayışına itiraz olarak belirdi. Ağır ekonomik daralmanın yarattığı kaosa çare olarak vücut buldu. Hunharca cinayetlere ve ahlaksız tecavüzlere dur demek için yola şıktı. Bir sel oldu milletimiz. Bölücü unsurlar hariç her siyasi gelenek ten dürüst ve saygın insanlar Elelelerdiler.’ Bende varım ‘ diyen cesur yürekler, sn. Meral AKŞENER in ardına düştüler ve kurulamaz dedikleri İyi Partiyi kurdular.  Göreceksiniz bütün demokrasi dışı engellemelere rağmen seçimlere gireceğiz ve iktidar olacağız ve ekip arkadaşlarım Sn. Meral AKŞENER in demokrasi koşusuna güç katmak için, Ordu İYİ olsun, Türkiye İYİ olsun diye yola çıktık.  İyi Partinin demokrasi mücadelesine kakı sağlamak için buradayız. İyi Parti ordu da daha iyi olsun diye karşımızdayım. Daha İYİ bir hizmet binası daha İYİ bir teşkilatlanma, daha çok istişare daha çok kaynaşma, daha çok dayanışma ve muhteşem seçim zaferleri için göreve talibiz.

4 Mart 2018 günü yapılacak olan 1. olağan il başkanlığı kongremizde sayın genel başkanımızın müsaadeleri ile il başkanı adayı olduğumu kamuoyu Ve İyi Parti camiasına ilan ediyor destek ve dualarınız bekliyorum. Türkiye İYİ olacak. Ordu İYİ olacak ’diye konuştu.

 

MAHMUT AKYOL KİMDİR

Mahmut AKYOL 1955 yılında Ordu da doğdu. Ordunun köklü ailelerinden olan Akyol ailesinin 3. kuşağından gelen Mahmut AKYOL aynı zamanda uzun süre Ordu sporda yöneticilik yapmıştır.

Ordu da 150 yıldır ticaret yapan bir ailenin oğlu olan Mahmut AKYOLOrdu Yeşilay derneğinin kurucu başkan yardımcılığı yapmış, iç işleri bakanlığından Dr. Ali Ayyıldız la beraber bonzaiyi en aza indirdikleri için övünç madalyasına laik görüldü.. Evli iki çocuk babası olan AKYOL mor -beyaz renklere aşık iyi bir Ordu spor taraftarı olup MHP de 14 yıl teşkilat başkanlığı yaptı. AKYOL çeşitli spor ve yardım kuruluşlarında uzun süre çalıştı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı