Reklamı Geç
Advert

VONALI HIZIR SÜLEYMAN ABİ

Süleyman abinin bir ayağı hastanede.

VONALI HIZIR SÜLEYMAN ABİ
VONALI HIZIR SÜLEYMAN ABİ MERAL SONGER
Bu içerik 1169 kez okundu.

Vonalı turşucu Celal in kardeşi olan Vonali Süleyman abi bir değişik insan. Kendini öncelikle sosyal medyada tanıdım Süleyman abinin. Sonranda birkaç kere diyaloğumuz oldu. Bu arada face deki sayfanda takip eder oldum. En çokta dikkatimi Süleyman abinin hemen hemen kapısını iki günde bir aşındırdığı Umut hastanesi çekti. Face deki sayfasına bakıyorum Süleyman abinin bir ayağı hastanede.

İşte günlerden bir gün bende ağır bir grip geçirdim tamda devlet hastanesinden dönüyorum. Dolmuşta çattım Süleyman abiye. Selam kelam nerden gelip, nereye gidiyorsun, derken hasta olup doktordan döndüğümü söyledim.

Aman demez olaydım, bir baktım Süleyman abi hop durdurdu dolmuşu, hop geri döndük biz !bir baktım kendimi Umut hastanesinin acilinde buldum. Bana bir serum peşi sıra tahliller ufak bir çekap derken iki saatlik bir hastane serüveninden sonra turp gibi eve döndüm.

Tabi bu esnada Süleyman abi acilde hem benimle uğraşıyor hem de bir tanıdığa yoğun bakıma kaldırılıp orada vefat edince bir yardanda onlara koşturuyor.

Ve ertesi zamanlar dada her gün bir bakıyorum Süleyman abi hasta gördüğünü kolundan tuttuğu gibi soluğu Umut hastanesinde alıyor. Hızır gibi yetişir olmuş hastalara. Bu arada kedide ara sıra nefes darlığından acilin yolunu tutuyor. Sözüm ona Süleyman abinin adını Hızır Süleyman abi koydum.

Ve diyorum ki hatalara Hızır gibi yetişen Vonalı Hızır Süleyman abi iyi ki sen ve senin gibi güzel inanlar var. sizler var oldukça dünyanın sonu gelmez be abi..

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu