Reklamı Geç
Advert

ODÜ Personeline Microsoft Eğitimi

Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonu’nda idari personellerine yönelik “Microsoft Eğitim Çözümleri Tanıtım Etkinliği” konulu eğitim düzenlendi.

ODÜ Personeline Microsoft Eğitimi
ODÜ Personeline Microsoft Eğitimi MERAL SONGER
Bu içerik 1129 kez okundu.

 

Sunumunu Microsoft Danışmanı İsmet Benli’nin yaptığı eğitime Genel Sekreter Yardımcısı ve Bilgi İşlem daire Başkanı Muhittin Aksu, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Ali Aygün, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı İbrahim Çalış, fakülte sekreterleri ve çok sayıda idari personel katıldı. 

Gündeme ilişkin yeni teknolojik gelişmelerden bahsederek sunumuna başlayan İsmet Benli; 21. yüzyılın eğitimde ihtiyaç duyulan beceriler, teknolojinin eğitimde kullanılması, Microsoft’un eğitim çözümleri ve teknoloji okuryazarlığı başlıkları altında eğitim maddelerini sıraladı. Benli, Teknolojinin ilerlemesi, yenilikçi ve sürdürülebilir eğitim yöntemlerinin geliştirilmesini sağlıyorGünümüz eğitim yöntemlerinde, kullanıcılar artık zaman ve mekandan bağımsız olarak iletişim kurmaya, öğrenmeye, paylaşıma ve işbirliğine ihtiyaç duymakta. Microsoft olarak geliştirdiğimiz yeni teknolojilerle üniversite personelinin ve öğrencilerinin ihtiyaç duydukları hizmetlere sahip olmalarını sağlıyoruz. Bunu yaparken ise kişisel bilgilerinizin gizliliğine ve güvenliğine en üst düzeyde önem gösteriyoruz” şeklinde konuştu. 

Eğitim, Microsoft Danışmanı İsmet Benli’nin katılımcıların sordukları soruları cevaplandırmasıyla sona erdi. Katılımcılar eğitimin sonundaMicrosoft Ofis Eğitimi katılım belgesini almaya hak kazandı. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu