Reklamı Geç
Advert

ESRANUR ‘UN ACİLEN YURT DIŞINDA TEDAVİ OLMASI LAZIM

ÇAĞRESİZ BABA ALİ ÖZCAN GURBET ELLERDE KIZININ TEDAVİSİ NE ÇARE ARAMAYA DEVAM EDİYOR.

ESRANUR ‘UN ACİLEN YURT DIŞINDA TEDAVİ OLMASI LAZIM
ESRANUR ‘UN ACİLEN YURT DIŞINDA TEDAVİ OLMASI LAZIM MERAL SONGER
Bu içerik 1579 kez okundu.

ORDU YÖRE HABER/ MERAL SÖNGER

Ailesi Elâzığ merkezde ikamet eden Ordu Kumru da Kumru devlet hastanesinde çalışan inşaat işçisi baba Ali Özcan çocuğun sağlığına kavuşması için çalmadık kapı bırakmadı. İki evli olan ancak bir eşinden ayrı yaşayan, birlikte yaşadığı eşinden olan ve doğuştan hastalığı bulunan ve 4 yaşında lavabo açıcı içerek hayatı kararan Esra nur Özcan ise şimdi 11 yaşında hayata tutunmak için çaba gösteriyor.

Ankara Numune hastanesi, Ankara Dış kapı hastanesi, İbni Sina hastanesi, diş hastanesi gibi birçok hastanede kızının hastalığı için çare aradığını söyleyen baba Ali Özcan ‘kızıma Ankara Hacettepe hastanesinde dev hücreli granül om teşhisi konuldu. Esra nur Ankara cebeci onkoloji bölümünde tedaviye devam etmektedir. Tedavinin başlangıcında Yurt dışından gelen iğneler ayda dört kez ağızdan vurularak, bu iğneler sayesinde ağrıları biraz oldun dindi. En önemli olarak da  gelişimi durdurduğu için kullanıldığı  bu iğneler  daha sonra ayda bir koldan vurulmaya başlamıştır ’dedi. Baba ali Özcan ayrıldığı eşindendi benzer hastalıkta bir oğlu olduğunu oğlunun da 14 senedir tedavi gördüğünü 7 kez ameliyat geçirdiğini şimdi se durumunun iyi olduğunu söyledi. Ali Özcan ‘Dev hücreli granül om teşhisi konulan Esra nurun ağız yapısının durumu oldukça kötü, çok sıkıntı çekmektedir, bu durum hem onu hem de bizi kahretti diye konuştu.

BABA ÖZCAN SAĞLIK BAKANLIĞINDAN YARDIM İSTEDİ

 

 

Baba Özcan kızının tedavi durumunun Avrupa’da çok yüksek olduğunu söyleyerek’ sağlık bakanlığının bize sahip çıkmasını  tedavimize yardım eli uzatmasını ve kızımızın sağlığına kavuşmasını dört gözle bekliyoruz’ dedi..

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu