Reklamı Geç
Advert

Ordu Travel Turkey İzmir Fuarın'da

Fuar 13 Aralık 2015 Pazar akşamına kadar devam edecek

Ordu Travel Turkey İzmir Fuarın'da
Ordu Travel Turkey İzmir Fuarın'da MERAL SONGER
Bu içerik 952 kez okundu.
Advert

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ile İzmir Büyükşehir Belediyesinin iştiraki olan olan fuarcılık şirketi İZFAŞ ortaklığıyla düzenlenen “Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi”  10 Aralık 2015 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mahir ÜNAL’ın katılımlarıyla 9’uncu kez kapılarını açmış bulunmaktadır.

 

İzmir’de gerçekleşen ve 31 ülkeden binin üzerinde firma ve 43 ülkeden alım heyetinin katıldığı etkinliğin açılış töreninde bir konuşma yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mahir ÜNAL, düzenlendiği dönem itibariyle fuarın öneminin daha da arttığını dile getirdi.

 

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak Valiliğimizi temsilen katıldığımız “Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi”nde standımız yerli ve yabancı ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmekte olup, tatil planı yapmakta olanlara gerekli broşürler verilmektedir. Ayrıca, Müdürlüğümüz olarak seyahat acentaları ziyaret edilerek, İlimizin farklı destinasyon alanları hakkında bilgilendirme yapılarak İlimize tur düzenlemeleri için görüş alış verişinde bulunulmaktadır.

 

 

10 Aralık 2015 tarihinde başlayan ve 13 Aralık 2015 Pazar akşamına kadar devam edecek olan İzmir Fuarında İlimizin tarihi, kültürü ve destinasyon alanlarının tanıtımı satın alıcılara, yani tatil programı yapmak isteyenlere anlatılmaktadır. Bu tanıtımlar son  derece yararlı olmakta ve yıllar itibariyle bunun güzel neticeleri yapılan organizasyonlarla kendini göstermektedir.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı