Reklamı Geç
Advert

BÜLENT ŞAHİN ‘ORDU SPOR BİZİM YÖNETİMİMİZLE PARLAYACAK’

Ordu spor kulübü basın sözcüsü Bülent Şahin’ Ordu spor kulübünün sorunları bitmiştir, Ordu sporumuzun yıldızı bizim yönetimimizle parlayacak ‘dedi.

BÜLENT ŞAHİN ‘ORDU SPOR BİZİM YÖNETİMİMİZLE PARLAYACAK’
BÜLENT ŞAHİN ‘ORDU SPOR BİZİM YÖNETİMİMİZLE PARLAYACAK’ MERAL SONGER
Bu içerik 1365 kez okundu.

Ordu spor basın sözcüsü Bülent Şahin’ Ordu spora yapılan gecede yaklaşık 3 trilyon para topladı. Büyükşehir belediye başkanımız bunun 1 trilyonunu bize söz verdi ve transfer tahtamızın açmasında büyük faydasını gördük. Ordu sporu transferi yaparak rahata erdirdik. Biz ikinci lig takımıyız. Şu an bizim tek sorunumuz maç alamamak ’dedi.

İSTANBULDAKİ DESTEK GECEMİZE KATILAN HER KESE TEŞAKKÜR EDİYORUZ

Şahin’ bizim futbolcuların fiyatları düşük. 1. Lig takımının 20 trilyon bütçeye ihtiyacı varsa bize 4 trilyon yeter. Beşiktaş belediye başkanımız da bize 500 bin TL ve iş adamlarımızda 10-20milyar yardım toplandı ve bu geceyi ve organizasyonda sayın başkan Yaşar Pamuk ve yönetimin büyük katkısı oldu. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimiz sunuyoruz.

HEDEFİMİZ 2. LİGDE KALMAK

 

Bizim şu anki hedefimiz Ordu sporda 2. Ligde kalmak. İnşallah ilirki dönemlerde PTT ligi ve yukarı doğru çıkmaya çalışacağız. Biz tamamen düşmüş bir takımı aldık. Biz bu takımı almasak 2. Ligden de düşmüş bir takım olacaktı Ordu spor adına iyiye çıkmayacaktı. Biz transferi son anda yapınca futbolcularla antrenörümüz ün birbirine ısınması zaman istedi bu esnada yenilgi de aldık. Artık bundan sonra güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Futbolcularımız elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Şu an kadromuzda tecrübeli çocuklarımız var. Deplasmanda 1-1 kaldığımız durumlar var. Ben inanıyorum. Bundan sonraki maçları alıp takımı bir yerlere taşıyacağız. Takımızda güzel emek sarf edem oyuncularımız ve teknik direktörümüz Sayın Sinan Bayraktarda elinden geleni yapıyor. Biraz zaman ihtiyacımız var. Biz Ordu spor taraftarından stadı doldurup bize destek vermelerini istiyoruz. Biz Ordu spor kulübü olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Seyircimizde stadı doldurup bizi yalnız bırakmazsa mutlu oluruz’ dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu