Reklamı Geç
Advert

BBP MİLLETVEKLİ ADAYI PERİHAN ERSOY’ TENCEREDE PİŞİRİR, KAPAĞINDA YERLER’

Büyük Birlik Partisi Ordu 1. Sıra Milletvekili Adayı Perihan Demir Ersoy, Ak Partinin 13 yılını özetledi.

BBP MİLLETVEKLİ ADAYI PERİHAN ERSOY’ TENCEREDE PİŞİRİR, KAPAĞINDA YERLER’
BBP MİLLETVEKLİ ADAYI PERİHAN ERSOY’ TENCEREDE PİŞİRİR, KAPAĞINDA YERLER’ MERAL SONGER
Bu içerik 1161 kez okundu.

Ersoy’13 Yıldır muhalefette kalan AKP bu seçime oldukça iddialı hazırlanıyor... Emekli maaşları en az 2500, işçiye asgari 3000 TL maaş, memur keyfinden ülke ülke dolaşıyor, Engelli sorunları çözüldü. Asgari ücret 2500- 3000 Arasında. Hırsızlar anında cezalandırılıyor. Fuhuş bitti. Uyuşturucu da kökünden halledildi. Terör zaten hiç yoktu. Ölen askerler askerde yapacak iş bulamayınca döşedikleri mayınlara basarak sek sek oynuyorlar. Canı iyice sıkılan asker Rus ruleti oynuyor. Gençler çok önemli, yuva kurmaları lazım. Onlara evlenme kredisini vermeyi bugün hiç bir ülke düşünemedi. Nüfusu giderek yaşlanan Avrupa bile bunu akıl edemedi. Çünkü bizim tek derdimiz gençlerin evlenmesi. Tencerede pişirir, kapağında yerler artık ’diye konuştu.

 

Ersoy’daha önce Büyük Birlik Partisi’nde Genel Başkan Yardımcılığı görevine bulunan ancak bu seçimde AK Parti’den Ordu 3. Sıra Milletvekili Adayı olan Metin Gündoğdu’yu isim vermeden eleştirdi.

Ersoy yaptığı açıklamada, “Yıllarca uğraşıp durursun partinin en alt kademesinden yükselerek gelmek için. Seçim zamanı köy köy, ilçe ilçe dolaşırsın. Ömründen ve zamanından harcayarak. Siyasetin liyakat ile olduğunu zannedersin aklınca. Oysa günümüzde siyaset liyakati değil, yalakalığı baş tacı eder. Dün sana meydanlarda, meydan okuyanlar, her türlü hakareti yapanlar bir bakmışsın ki, muazzam bir U dönüşü yapmışlar.”

“Emeğe saygı lütfen” diyen Ersoy, “Senin hak ettiğin yerlere gelmişler bir de sana oradan elini burun hizasına getirip nanik yapıyorlar. Hadi onlar siyasi ikbal peşindeler de sana ne oluyor. Bu karnı genişlik nereden geliyor. Mevcut partinde kaliteli adam mı bulamadın. Bizim üzerine ‘ihraçtır' etiketini yapıştırıp kapıya koyduklarımızdan ne umdunuz..”

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu