Reklamı Geç
Advert

26.DÖNEM AK PARTİ ADAY ADAYI RAHMİ ÇAĞAN KİMLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ…

26. dönem AK parti ordu milletvekili aday adayı Rahmi Çağan bu gün il binasında hem başvuru yaptı hem de basın açıklamasında bulundu.

26.DÖNEM AK PARTİ ADAY ADAYI RAHMİ ÇAĞAN KİMLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ…
26.DÖNEM AK PARTİ ADAY ADAYI RAHMİ ÇAĞAN KİMLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ… MERAL SONGER
Bu içerik 1214 kez okundu.

 

 

Çağan’Hem Cenab'ı Allah'ın takdiri hem de yüce milletimizin kararı gösterdi ki Partimiz bu dönem tek başına iktidara gelemedi.
Davamız aynı dava, partimiz aynı parti, yolumuz aynı yol olduğu halde istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamadık.
Bana göre bu durumun en büyük sebebi hem Ordu yerelinde hem de Ülke genelinde Paralel ihanet çetesi Üyelerinin her türlü entirikayı yapıp listelere sızmış olmasıdır. Ben dahil olmak üzere hem Ordu da hem de Ülke genelinde seçim öncesi bu duruma ayan beyan dikkat çekildiği halde, büyüklerimiz bu konuda manipüle edilmiş ve 25. Dönem aday listelerinde PARALEL çete üyeleri boy göstermiştir, bu durum AK Parti seçmeninin ve dava insanlarının gözünden kaçmamıştır.
Seçmen ve Parti tabanı bu sonucu büyüklerimize bir uyarı olarak ortaya koymuştur.
Buradan alınması gereken mesaj şudur ; 
Milletim kendisini temsil edecek isimlerin Vatan hainlerinden değilde, milletimize gönül vermiş dava adamlarından olmasını istemektedir.
Ordu da adı her türlü kirli şaibeye karışmış malum isimler bazı güçlerinde Ali Cengiz oyunlarıyla listeye girmeyi başarmış hatta meclise kadar gitmişlerdir. Bu durumu hazmedemeyen Seçmen yeniden sandık demiştir.
Yüce milletimizin bu takdirini ve uyarısını dikkate alarak ve kendimde dava bilincini, sorumluluğunu en önde tutarak; yine aynı şiarla, yine aynı inançla, yine aynı azim ve hizmet aşkıyla milletimizin hizmetine talip olduğumu belirtmek isterim.
Duruşundan hiçbir taviz vermeyen ve dehada çok mücadele isteğiyle dolu olarak Paralel Hain çetesi ile mücadele vermek için, içerde ve dışarıdaki düşmanlarla tüm varlığımla savaşmak için, başta Ülkemin üzere, Ordunun ve Ordulu nun hizmetkarı olmak için, partimizi 2023'e taşımak ve davanın bayrağını en yükseğe dikmek için AK Parti Ordu teşkilatından 26. Dönem Milletvekilli Aday Adayı olduğumu siz değerli milletime ve kamuoyuna duyuruyorum. 
En kalbi sevgi ve saygılarımla
Rabbim Yar ve yardımcımız olsun.

GEÇEN DÖNEM LİSTELERE MÜDAHALE EDİLDİ BÜYÜK RÜŞVET DÖNDÜ

Geçen dönemlerde insanlar haddini aştı. Listelere kimlerin müdahale ettiği belli. Büyük bir rüşvet döndü. Bu sefer girmemeni sebebi şehrimize hakim olan hırsızlık ve yolsuzluk çetesine y le mücadele etmek ak partinin içine sığan bu hainler davamıza ve sayın cumhur başkanımız rt e ye ihanet etmişleridir. Ben bunlarla gerekirse tek başıma mücadele edeceğim. Ben son yapılan ihaleler le ilgili son yapılan ihale dosyalarının belediyelerden tarafıma verilmesini istiyorum. Yürekleri varsa versinler. Bu dosyaları Almanyada alman şirketine inceleticim ben Türkiye’deki şirketlerin ve bu müfettişlere güvenmiyorum. İçimiz çürümüş. Halkımız bunun farkına vardı. Özellikle Orduda çok oy kaybına uğradık bunun sebeplerimde belli. Haddini aşıp olmaması gereken yerde olanlar oldu. MİT kayıtlarında Fethullahçı terör örgütü denen şahıs Ordu listelerinden Ankara’ya milletvekili olarak gitti. Bu benim iddiam değil MİT raporlarında mevcut. a araştırsınlar bulacaklardır. BUrdan Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımıza sesleniyorum lütfen içinizdeki hainleri temizleyiniz. Bu davaya gönül veren insanları hayal kırıklığına uğratmayınız. Ben Almanya’da işlerimi bıraktım geldim söz konusu olan Türkiye malum terörle uğraşıyoruz Fethullahçı terörle ve bide içimizdeki hırsızlarla uğraşıyoruz. Terörle çok uğraştığımız için yapılan hırsızlıkları göremiyoruz. İçimize çöreklenmiş bir hain çetesi var ve sayın cumhurbaşkanımız yanıltıyorlar. Tarihimiz yılanlarla dolu ama yine birlik ve beraberlikle biz bunu anlatacağız dedi..

PARALEL ÖRGÜTE HİZMET EDENLER BİRER MİLİTANDIR

Paralel terör örgütü ve bunlara hizmet edende militanlarıdır. Fethullah gülen bir Apo gibidir. Bu militanlar orduda gıda mobilya ve başta inşaat sektörü olmak üzere her yere hakimler. Bu terör örgütü ile ilgili çalışmalar sonuca gider mutlaka ama devler acele etmez. Avrupa’da bu hainleri infaz ederler biz kendi çerçevede mücadele ediyoruz. bunun çokta kolay olmadığını görüyoruz..

BU GÜN GÖRMÜŞ OLDUĞUM TABLO ÇOK VAHİM

Sayın cumhurbaşkanımızı bir lafı vardır hortumları kesilenler her zaman bi şeyler den rahatsız olurlar ben hortum kesmeye geldim. Mutlaka birilerinde bundan rahatsız olacaktır. Bunu il başkanımız için söylemiyorum. Fakat burada 1 Kasım seçimleri ile ilgili bir heyecan görmüyorum. Parti binası bom boş. Kim ne yaptığı belli değil acaba biz 1 Kasım seçimlerinde iktidar mı çıkmaya çalışıyoruz yoksa partiyi yok mu ediyoruz. Bu gün görmüş olduğum tablo bu ’diye konuştu.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu