Reklamı Geç
Advert

Güneydoğudan Orduya fındık toplamak için gelen işçiler ortalığı birbirine kattılar

Bu Ne Cür'et..

Güneydoğudan Orduya fındık toplamak için gelen işçiler ortalığı birbirine kattılar
Güneydoğudan Orduya fındık toplamak için gelen işçiler ortalığı birbirine kattılar MERAL SONGER
Bu içerik 689 kez okundu.
Advert

Bu Ne Cüret..

Ortalığı Birbirine Kattılar..

Hem Suçlular Hem de Güçlü..

Güneydoğudan fındık toplamaya gelen işçiler, fotoğraf çekilmesini de bahane ederek kavga çıkardılar. Ordu otogarında meydana gelen kavgayı, polis sükûnetle sonlandırdı.

 

 

Olay Ordu garajında meydana geldi. Görgü tanıklarının sıcak anlatımlarına göre Güneydoğudan Ordu’ya gelen fındık işçileri, garajın arka tarafında beklemeye başladılar.

Bu esnada oradan geçen bir genç profosyonel fotoğraf makinasıyla onların resimlerini çekince ortalık birbirine girdi. Resim çeken gencin peşine düşen Güneydoğulu işçilerin elinden kaçan genç, kendini can havli ile garajın karşısındaki lokantaya attı. Buraya da gelen işçiler çocuğu tokatlamaya başlayınca, vatandaş olaya el koydu, ortalık birbirine girdi.

Polislerin devreye girmesi de sinirleri yatıştırmaya yetmedi. Güneydoğudan gelen fındık işçileri fotoğraflarını çektiği için sinirlendikleri çocuğu bırakıp buradaki halk ve polisle tartıştı.       

Olay esnasında kolluk kuvvetleri sükûnet ve sabrını korurken duyarlı davrana n Yeni mahalle ve garaj esnafı sayesinde olay daha fazla büyümedi. Ayrıca burada çıngar çıkaran işçiler resimlerini çektiğimiz için gazetemizin muhabirine de sözlü saldırıda bulundu. Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans gelerek önlem aldı..

 

Çevredeki garaj esnafı konuyla ilgili şunları söyledi: Biz bu Güneydoğulu işçilerini Orduda istemiyoruz. Bunlar hem suçlular hem güçlü. Fotoğraf çeken çocuğu ellerinden zor aldık. Bunlar kimin memleketlerinde kime yüz tutuyorlar. Bizim fındığımız yerde kalsın ama bunlarda Orduya gelmesin istemiyoruz dediler..

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Refüje çarpan otomobil sürücüsü hayatını kaybetti
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı
Boşandığı karısını yanıcı madde dökerek yaktı