Reklamı Geç
Advert

BU DUYARSIZ İNSANLARA BELEDİYE NE YAPSIN!

Ordu'da yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte vatandaşlar sahile aktı. Sahil kordonunda gezintiye çıkan duyarsız vatandaşların yedikleri çekirdek kabuklarını yere atmaları ise birçok duyarlı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor.

BU DUYARSIZ İNSANLARA BELEDİYE NE YAPSIN!
BU DUYARSIZ İNSANLARA BELEDİYE NE YAPSIN! MERAL SONGER
Bu içerik 549 kez okundu.

 

Ordu’da akşam sahile spor yapmaya giden Şahin ailesi sahili çekirdek kabuklarıyla kirletenlere seslenerek’’ şuraya bakın. Bunlar nasıl insanlar. Aslan yattığı oturduğu yerden belli olur. Bunlar evlerinde yedikleri çekirdekleri yere mi atıyorlar. Bunlara bir önlem alınmalı. Hatta bunlara ceza verilmeli. Böylede olmaz ki. Günah denilen bir şey var. Bu hareketi gidip yabancı ülkede yapsalar dünya kadar ceza yerler. Böyle rezillik olmaz. Temiz sahil ve duyarlı insanlar istiyoruz.

Çevremizi temiz tutmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Ama önemli olan kirletmemektir. Bizler güzel sahilimizde yürürken ayaklarımıza çekirdek kabuklarının dolanmasından rahatsız oluyoruz. Bakın şuraya!! şimdi burada biz ailemle spor yapıyoruz. Bu iğrenç görüntü ne böyle! Birde biz turizm kenti olacağız. Bu rezillik milyonlarca insanı barındıran İstanbul’daki sahillerde bile yok. Çekirdeğini yiyen yanında torba bulundurup çöplerini torbaya atsınlar. Belediye çalışanlarına da yazık. Şuraya bakın !. Oturduğumuz bankların altlarını çekirdek kabuklarıyla dolu. Sahilimizde çekirdek kabuklarını temizlemek temizlik işçilerinin çok zamanını almaktadır. Bu da diğer temizlik işlerinin aksamasına sebep olmaktadır. Yetkililer bu konuda asla taviz vermemeli. Hatta gerekirse yerlere çekirdek kabuğu atanlara cezai işlem uygulamalı’ diye konuştular.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu