Reklamı Geç
Advert

ORDU GÖLKÖYLÜLER BELDE OTELDE DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

ek yöneticileri ve üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. Gölköy Belediye Başkanı Ali kemal Mert burada yaptığı konuşmada: Uzun yıllardan sonra bu güzelliği bize tattıran Ordu’da kurulmuş olan ve bundan sonraki faaliyetlerinde daima yanında olacağım Dernek başkanlarına ve üyelerimize çok teşekkür ederim ’dedi.

ORDU GÖLKÖYLÜLER BELDE OTELDE DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ
ORDU GÖLKÖYLÜLER BELDE OTELDE DÜZENLENEN İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ MERAL SONGER
Bu içerik 702 kez okundu.

 Gölköy’lüler Eğitim -Kültür ve Dayanışma Derneği 1. Sini verdiği iftar yemeğinde bir araya geldiler Gölköy’lülerin birlik ve beraberliğine vesile olması için verilen Yemeğe CHP Ordu Millet Vekilleri Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel, Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert,  AK Parti Ordu milletvekili, Oktay çanak, vali yardımcısı Mehmet Erhan Türkerler, Altınordu belediye başkan yardımcıları Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, MHP il başkanı Köksal Yılmaz, Ordu valiliği basın müdürü Vedat Öz, Gençlik spor il müdürü Mustafa Genç, il Milli eğitim müdür yardımcısı Avni Günay, arıcılık araştırma enstitüsü müdürü Feyzullah Konak, valilik yazı işleri müdürü Cevdet Avcı, devlet tiyatroları mali müdürü Adnan Çakır,  Ordu büyük şehir belediyesi şube müdürü Salih Usta Gölköy şoförler odası başkanı İlgün Çıtak, Gölköy ziraat odası başkanı Murat Çelik, Gölköy esnaf odası başkanı Hasan Bal, Almanya Ordulular dernek başkanı Sefa Yüce, basın mensupları, İş adamları, bürokratlar, dernek yöneticileri ve üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Gölköy Belediye Başkanı Ali kemal Mert burada yaptığı konuşmada: Uzun yıllardan sonra bu güzelliği bize tattıran Ordu’da kurulmuş olan ve bundan sonraki faaliyetlerinde daima yanında olacağım Dernek başkanlarına ve üyelerimize çok teşekkür ederim ’dedi.

Gölköy’lüler Eğitim -Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Enver Top ise yaptığı konuşmada: derneğimizin hazırladığı iftar yemeğine hoş geldiniz. Bizler i 29 Mayısta ki genel kurulda görev başına getirildik. şahsım adına bizi buraya getiren hemşerilerime teşekkür ederim. Dernekçilik gönül işidir. Dernek kurmak kolaydır, yaşatması zordur. Üyeler varsa dernekte var olur, üyeler varsa yapılan faaliyetin anlamı vardır. Gölköy’lüler Eğitim -Kültür ve Dayanışma Derneği ilk olarak 1993 yılında Gölköy’ümüzün örf adet ve gelenekleri ni yaşatmak adına Cemil Kaya ve ekibi tarafından kurulmuştur, kendilerine teşekkür ediyorum. Gölköy’ü müz Ordu iline en fazla yatırım yapıp 45 bin nüfusu 35 bin seçmeniyle Ordu için kuvvetli bir KDV yaratmaktadır. Sayın vekillerim biz yeni seçilip başkan olduk, sizlerde yeni seçilip vekil oldunuz. Bu kadar yeni ekip bir aradayken, bu ekibimizle birlikte şu Gölköy yolumuz yeniden yapalım. Gölköy’lüler Eğitim -Kültür ve Dayanışma Derneği olarak Ankara’nın takibinizdeyiz. Buraya kadar teşrif eden her kese çok teşekkür ederiz’ diye konuştu.

Yemek sonrası dernek yönetimindekiler Millet Vekilleriyle beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler. Gecede ise en fazla ilgi yi CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun gördü. Yeni vekiller salondaki bütün masaları dolaşarak misafirlerle selamlaşıp sohbet ettiler.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu