Reklamı Geç
Advert

BTP İL BAŞKANI ÖMER YÜCEL :BU GÜN 5.000 TL MAAŞ ALACAKTIN!

BTP Partisi il başkanı Ömer Yücel Yazılı bir basın bülteni yayınladı.

BTP İL BAŞKANI ÖMER YÜCEL :BU GÜN 5.000 TL MAAŞ ALACAKTIN!
BTP İL BAŞKANI ÖMER YÜCEL :BU GÜN 5.000 TL MAAŞ ALACAKTIN! MERAL SONGER
Bu içerik 764 kez okundu.

 

Evet, bugün 5.000 TL maaş alacaktın. Ama istemedin. Yokluğa razı oldun. Aklın, bilimin tasdik ettiğini reddedip, ideoloji peşine düştü. Bu düşüşün hem kendini, hem de devletimizi zora soktu. 

Neden mi bahsediyorum? Bağımsız Türkiye Partisi’nden... Evet, milletimiz, Prof. Haydar Baş önderliğindeki BTP’yi iktidara taşımış olsalardı işçisi, memuru, emeklisi bugün 5.000 TL maaş alacaktı. Birde vatandaşlıktan doğan 1.000 TL, artı varsa çocukları için her çocuk başına 250 TL, çalışmayan bayanlar 1.500 TL alacaktı.

Yaz geldi, bayram geliyor. Memleketteki anne-babanı ziyaret etmek için bankaların kredilerine ihtiyacın olmayacaktı. Evlatların teogla, meogla filan uğraşmayacak, kabiliyetine göre direk üniversite, lise kaydını yaptıracaktı. 

Hele dünyaya yeni bir can gelişini gözetliyorsan (çocuk bekliyorsan) hastane, bakım, sağlık vs. giderlerini hiç düşünmeyecektin. Direk 15.000 TL doğum ikramiyesi alacaktın. Sen ne yaptın? Sana gaz dışında hiçbir şey vermeyenlerin, veremeyecek olanların peşine takılıp, gittin.  

Yabancılar, ülkemizden durmadan konut alıyorlarmış. Senin evin var mı? Yok. Elin ecnebisi alıyor da sen neden almıyorsun? Paran yok, dimi. Sayın Baş, sana evini de verecekti. TOKİ gibi de değil. Maliyet fiyatına 20 yıl ödemeli olarak. Kabul etmedin!   

Ahmet Efendi, Mehmet Efendi bu yıl ne kadar fındık elde edebileceğim, elde etsem bile kime satacağım, ya dolu, soğuk vs. vurur, ürünlerim haşat olursa ne yapacağım, korkularını taşımayacaktı. Çünkü devlet babası, onun ürününü baştan sigortalamış, alım garantisi, pazar garantisi vermişti. Kabul etmedin! 

Madenlerini ıslak ıslak götürüyor Yahudi ve emperyalist firmalar. Ülken bölünme noktasına doğru itiliyor. Seçtiklerin ise kendi gelecekleri için derin hesaplar içinde. Sen ne içindesin? 

Seçim ertesi medya ve siyasiler kim kazandı, kaybetti tartışmaları yaparken Prof. Dr. Haydar Baş şu açıklamayı yapmıştı;

“Millet kaybetti, işçi, memur ve emekli de kaybetti. Türkiye’de kaybetmeyen yok. Tek kazanan biziz. Neden? Çünkü biz doğruyu temsil ettik, doğruları anlattık, gerçekleri ifade ettik…

Bizim modelimiz dünyada uygulanan, Rusya başta olmak üzere uygulandığı ülkeleri ayağa kaldıran bir modeldir. Bu 4 partinin ise millete vereceği hiçbir şey yoktur. Bu 4 partinin biri, diğerinin aynısıdır. HDP ile AKP’nin, CHP ile MHP’nin hiçbir farkı yoktur. Zaman içerisinde bunu gördük ve görmeye de devam edeceğiz. 

Bunların hepsi tiyatrocu, bu işi çok iyi biliyorlar. Bunlar ne yaparlarsa yapsın, bu iktidar bize teslim edilecektir. Ülke batma noktasına gelmiştir. Bu işi bilen biziz. İktidar olmayı hak eden parti biziz. Türkiye’yi bolluğa, berekete kavuşturacak olan biziz. Çünkü bunun dünyada denemeleri var. Ben, dünyada denenmiş bir insanım. Milli Ekonomi Model’im Rusya’nın başını çektiği BRICS ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede uygulanmakta ve uygulandığı ülkeleri ayağa kaldırmaktadır. Bu yüzden Türkiye’nin tek çıkış yolu bu tezi hayata geçirmektir…

                                                                                                                   Ömer Özer YÜCEL

                                                                                                          Bağımsız Türkiye Partisi

                                                                                                                  Ordu İl Başkanı

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu