Reklamı Geç
Advert

ORDU’LU GAZETECİLER’ OGC ‘TARAFINDAN DÜZENLENEN YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Düzenlenen iftar programında konuşan Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın ise, “Sevgi, saygı ve kardeşlik günlerini yaşadığımız mübarek günde Ordu Gazeteciler Cemiyeti olarak bir arada olmak istedik. Düzenlediğimiz iftar programına teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim.

ORDU’LU GAZETECİLER’ OGC ‘TARAFINDAN DÜZENLENEN YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
ORDU’LU GAZETECİLER’ OGC ‘TARAFINDAN DÜZENLENEN YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ MERAL SONGER
Bu içerik 578 kez okundu.


Hampton by Hilton’da gerçekleştirilen ve her yıl geleneksel olarak yapılan iftar programına Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Seyit Torun, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Uslu, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur, Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın, siyasi parti, meslek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, bazı daire müdürleri ve basın mensupları katıldı.

Ordu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu, ”Basın camiasından tüm arkadaşları bir arada görmek bize mutluluk ve keyif veriyor. Basın, demokrasimizin olmazsa olmazları arasındadır. Demokraside şeffaflıktan ve gelişmeden bahsediyorsak, basının hür ve özgür olması lazım. Millet olarak televizyonu açtığımız zaman kötü haberler görmeye şartlanmışız. Kötü haberler yoksa hemen değiştiriyoruz. Ekranlarda güzel programlar varsa reytingler düşüyor” diye konuştu.

“Ordu’da sorumlu bir gazetecilik anlayışı var. Gazeteci arkadaşlar son derece uyumlu ve güzel çalışma sergiliyorlar. Yaptıkları haberler, yazdıkları yazılar, yol gösterici, bizleri destekleyici bu bakımdan son derece mutluyuz” diyen Vali Balkanlıoğlu, “Kamu adına haber vermek, noksanlıkları dile getirmek herkes için çok önemli. Eğer bunlar olmazsa orada sorun vardır demektir. Basın mensubu arkadaşlarıma duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Balkanlıoğlu, “Ordu’da çok güzel bir Ramazan idrak ediyoruz. İftar sofraları düzenleniyor. Ordu Gazeteciler Derneği’ne de iftar programı için teşekkür ediyorum” diyerek, sözlerini tamamladı.

Yemekte Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak ile Seyit Torun’da birer konuşma yaptı. Oktay Çanak, ”Ordulu biri olarak, Ordu’yu çok şanslı gören birisiyim. Daha önce Gazeteciler Cemiyeti Başkanımızın vermiş olduğu iftar yemeklerinde Baro Başkanı ve İl Başkanı olarak da bu yemeklere katıldım. Biz çalıştığımız bu dönem içerisinde Ordu’da gazeteci arkadaşlarımızla birlikte hep güzel şeyler söylemeye, güzel şeyler konuşmaya, güzel şeyler yazmaya gayret gösterdik. Bundan sonrada böyle olacağını ümit etmekteyim” derken, Seyit Torun ise, “Basın mensupları her zaman ifade ettiğimiz gibi bizlerin görev arkadaşı. Gözümüz, kulağımız, her şeyimiz. Ordu’da basın gerçek anlamda yüzyılı aşkın bir süredir varlığını gösteren, Ordu’nun gelişmesinde, aydınlanmasında ve büyümesinde katkı sunan çok değerli bir yapı. Bugüne kadar gösterdikleri yakın ilgiden, Ordumuz için gösterdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da yemekte yaptığı konuşmasında, “Basın mensuplarımızla iftar programında bir arada bulunmaktan son derece mutluyuz. Değerli basınımız, Basın İlan Kurumunun da devreye girmesi nedeniyle biraz da olsa kendi imkanlarını artırdığının farkındayız ama yeterli değil. Mesai arkadaşlarımız olarak gördüğüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Düzenlenen iftar programında konuşan Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın ise, “Sevgi, saygı ve kardeşlik günlerini yaşadığımız mübarek günde Ordu Gazeteciler Cemiyeti olarak bir arada olmak istedik. Düzenlediğimiz iftar programına teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim. İnşallah gelecek yılki Ramazan ayında da bir arada oluruz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu