Reklamı Geç
Advert
Advert

Vali Balkanlıoğlu, Gölköy’de Esnafları Ziyaret Etti

Ziyaret ettiği esnaflarla sohbette de bulunan Vali Balkanlıoğlu, esnafların bazı ihtiyaç ve sıkıntılarını da dinledi.

Vali Balkanlıoğlu, Gölköy’de Esnafları Ziyaret Etti
Vali Balkanlıoğlu, Gölköy’de Esnafları Ziyaret Etti MERAL SONGER
Bu içerik 573 kez okundu.
Advert

 

 

            Nisan ayı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısını Gölköy ilçesinde faaliyette bulunan 700 kşinin istihdam edildiği CLS Tekstil işletmesinde gerçekleştiren Vali İrfan Balkanlıoğlu, toplantının ardından Gölköy ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.

 

            İlçe merkezinde faaliyet gösteren çok sayıdaki esnafı işyerinde ziyaret eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, esnaflardan ticari faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. Esnaflardan işlerinin iyi olduğu bilgisine alan Vali Balkanlıoğlu, ‘Esnafımızın işlerinin iyi olması, Gölköy ilçemizin ekonomik yapısını canlı tutacaktır” dedi.

 

Gölköy’de, insanların ihtiyaçlarını karşılayabileceği işyerlerinin ve işletmelerin olmasının sevindirici olduğunu ifade eden Vali Balkanlıoğlu, “Gölköy ilçemizde ünlü markaların mağazalarını görmek, burada yaşayan insanların il merkezine gitmeden ihtiyaçlarını buradaki işyerlerinden, mağazalardan karşılayabilir olmaları güzel bir hizmet. Gölköy’deki ticari hayati ve esnafları umduğumdan daha iyi buldum. Buradaki esnaflarımızın hepsine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum” diye konuştu. 

 

 

            Vali Balkanlıoğlu, Gölköy ilçesinde esnaf ziyaretlerinin ardından Gölköy Kaymakamlığını ve Gölköy Belediye Başkanlığını da ziyaret etti.            Vali Balkanlıoğlu, Kaymakamlık ve Belediye ziyaretinde de ilçenin sorunları ve ihtiyaçları hakkında Kaymakam Mustafa Hamit Kıyıcı ve Belediye Başkanı Ali Kemal Mert’ten bilgi aldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Valimiz Sayın Tuncay SONEL'in, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Valimiz Sayın Tuncay SONEL'in, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
ŞEHİRLER ARASI SEYEHAT KARARI YAYINLANDI
ŞEHİRLER ARASI SEYEHAT KARARI YAYINLANDI