Reklamı Geç
Advert
Advert

Ordu Memur-Sen Gazetecileri Unutmadı

Memur-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk ve yönetim kurulu üyeleri "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" kapsamında Ordulu gazetecilerle bir araya gelerek gazeteciler gününü kutladı.

Ordu Memur-Sen Gazetecileri Unutmadı
Ordu Memur-Sen Gazetecileri Unutmadı MERAL SONGER
Bu içerik 943 kez okundu.


Ordu Memur-Sen Şube Başkanı İsmail Çelenk ve yönetim kurulu üyeleri Ordu'da görev yapan basın çalışanlarına kahvaltı verdi. "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" sebebi ile program düzenleyen Memur-Sen Ordu Şubesi Ordulu basın çalışanlarının "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı. Bir restoranda düzenlenen programa Memur-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk'in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve Ordu'da görev yapan basın mensupları katıldı.

Programda konuşan Memur-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk, basın mensuplarının zor bir görevi yerine getirdiğini söyledi. Ordu'nun en büyük sivil toplum örgütlerinin başında Memur-Sen'in geldiğini ve basının da her zaman yanlarında olduğunu dile getiren Çelenk, "Ordu'nun tüm ilçelerinde faaliyet gösteren 15 bine yakın üyesi olan bir sendikayız. Bütün ilçelerimizde güçlü teşkilatlarımız var. Bu anlamda yaptığımız çalışmaları özelde Ordu'ya genelde Türkiye'ye basın mensuplarımız ile birlikte hep beraber tanıtıyoruz. Sendikacılık faaliyetleri kapsamında Karadeniz'in birçok iline gidiyoruz. Şunu gururla söyleyebilirim ki 'gerçekten yerel basın Ordu'da çok güçlü.' Doğruya doğru diyen yanlışa yanlış diyen bu güzide camia ile birlikte çalışmak bize onur veriyor. Biz daima Ordu basını ile birlikte çalışıp eksikliklerin giderilmesi için çaba gösteriyoruz. Bu vesile ile tüm basın çalışanlarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyoruz" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu