Reklamı Geç
Advert
Advert

25.DÖNEN AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAMİDE AYDEMİR

25. dönem AK parti aday adayı Hamide AYDEMİR 25. Dönem ak parti Ordu milletvekilliği aday adaylığı süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

25.DÖNEN AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAMİDE AYDEMİR
25.DÖNEN AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI HAMİDE AYDEMİR MERAL SONGER
Bu içerik 944 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Seçim sürecinde eğer aday gösterilip listeye girerse ve milletvekili seçilirse hayata geçireceği projelerden bahseden AYDEMİR: ben hep söylüyorum iyi niyet ve temenni ile çıktığım bu yolda bizim hızımızı kesecek herhangi bir olumsuzluk olmadı. İnşallah memleketimiz için iyi sonuçlar alacağız. Esasında ordu ilimiz bunu çok önce hak etmiş. Kadınlar olarak Yüzde elli nüfusumuza bakılırsa yeni nesiler ve toplumda temsil noktasında eksik kalmamamız bir takım aksaklıklara sebep olmaktadır. Aslında bu dönemde ak partide kadınlar adına ciddi atılımlar var. Sadece siyasi anlamda değil kadınlarımız her alanda söz sahibi olmalı. Onların yetki ve görev dağılımı olmalı. Ben her zaman ak partinin çizgisi doğrultusunda hareket edeceğim. Ak parti kadınlar ve çocuklarla ilgili ciddi ve somut adımlar attı. Bende bu görevlerde rol alarak kadınların baş tacı edildiğini yürekten hissettim. Bende bu anlamda partimin çizgisinde hareket edip kadınlar, gençler, çocuklar ve toplumun her kesimiyle beraber olacağıma inanıyorum.’ Dedi.

BİR ANNE İÇİN EN KÖTÜ ŞEY ÇOCUĞUNUN MADDE KULLANMASIDIR

AYDEMİR ‘uyuşturucu ile mücadele ile de uğraşacağım diyerek: Uyutucu Öteden beri kanayan bir yaramız.

Çocukları yetiştirirken bir yerlerde onların fiziksel ve zihinsel olarak gelişiminde bir yerlerde kaçırdığımız şeyler var. Bu anlamda çocuklarımızı kazanmak onları bizim zamanımızdaki değerlerle yetiştirmeye özen göstermek gerekli. Kontrolsüz bir bilişim ağının içindeyiz ve bunu bizler frenleyemedik ve kendimizi ve değerlerimizi en az zarar uğratacak zayiatla budan faydalanmalıyız. Çocuklarımızı daha sıkı kontrol edip,  bizim yetmediğimiz zaman ailenin diğer fertlerinden yardım alarak kontrol etmeliyiz. Birazda ‘eğer benim çocuğumun kötü alışkanlığı yoksa oh ben rahatım’ dememeliyiz. bir toplumda 1-2 kişide olsa uyuşturucu kullanan çocuklarımız varsa bu bir risktir. Bu konuda aileler, okullar, eğitim camiasındaki fertler, öğretmenlerimizle ve sosyal sorumluluk alanında derneklerle paylaşılarak buna çözüm üretmeliyiz.

AİLE BAĞLARI ÖNEMLİDİR

Biz aile bağlarına önem veren bir aileyiz. En büyük servetimiz aile bağlarımız 6 kardeşiz ve aramızdaki bağları her zaman sıkı tutmaya çalışıyoruz. Bu güzel aile ilişkilerimizi çocuklarımıza ve 3. Kuş ağada aktarmayı düşünüyoruz’. Diye konuştu.

 

AYDEMİR son olarak orduda yerel basının zor bir iş yaptığına inanıyorum. Onlar bizlerin ve toplumun her kesiminin gözü kulağı. Allah onlarında yolunu açık etsin ‘dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu