Advert

ALMANYADA Kİ BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA GURUR KAYNAĞIMIZ ORDULU İŞ ADAMI YÜKSEL SARAR

TOBB Odalar borsalar birliği 14. TKG( Türkçe Konuşan Girişimciler Grubu )üyesi YÜKSEL SARAR (solda), TDU (Türk Alman İşverenleri Derneği) tarafından 5. kuruluş yılını kutlamak amacıyla 22 Ocak 2016 Cuma akşamı Frankenthal Kongresszentrum'da düzenlenen yeni yıl resepsiyonuna katıldı.

ALMANYADA Kİ BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA GURUR KAYNAĞIMIZ ORDULU İŞ ADAMI YÜKSEL SARAR
ALMANYADA Kİ BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA GURUR KAYNAĞIMIZ ORDULU İŞ ADAMI YÜKSEL SARAR MERAL SONGER
Bu içerik 1106 kez okundu.

TDU-Pfalz (Türk Alman İşverenler Derneği) kuruluşunun 5. Yıldönümümü nedeniyle  Frankenthal Kongresszentrum 'görkemli bir  yeni yıl daveti düzenledi.

Rhenland Pfalz Eyalet Başbakanı Malu Dreyer, TC Mainz Başkonsolosu Arif Eser Torun'un da katıldığı resepsiyona bölge işverenleri ve sivil toplum kuruluşları yoğun ilgi gösterdi.

Aslen Ordu Kumrulu olup yıllarca almanyada yaşayan aynı zamanda Dünya Türk İş Konseyi Almanya Mainz Temsilcisi olan Yüksel Sarar ‘da Türk iş adamlarını temsilen resepsiyondaki yerini aldı.

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara, Afyonkarahisar, Denizli ve İstanbul illerinde düzenlenen 14. TKG programı katılımcısı Ordulu iş adamı YÜKSEL SARAR (solda) TDU Türk-Alman İşverenler Derneği kurucusu ve yönetim kurulu üyesidir. Rhein /IHK) Sanayi Odası ve Rhein (HWK) Ticaret Odası üyesidir. MÜSİAD Rhein Yönetim Kurulu üyesidir. Ayrıca Türk Alman Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı ve Mevlana Camii  Derneği 2. Başkanıdır.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
BEYLİKDÜZÜ  ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI
BEYLİKDÜZÜ ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI