Reklamı Geç
Advert
Advert

MEMURKENT ‘TE İŞLER YOLUNDA

'Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz 'diyerek Ordu ya binlerce konut kazandıran Memurkent te işler yolunda gidiyor.

MEMURKENT ‘TE İŞLER YOLUNDA
MEMURKENT ‘TE İŞLER YOLUNDA MERAL SONGER
Bu içerik 833 kez okundu.

 

 

Memurkent Konut Projesinde 4. Etap olarak adlandırılan 268 konut için zor ve meşekkatli bir dönem sona erdi.

 

ALBARAKA Türk Bankası yetkililerinin de destekleri ile Ateşli Grup ile 4. Etabın yapımı için el sıkışan firma inşaat çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Firma yetkilileri konuyla ilgili yaptıkları açıklamada ’Ateşli Grup’ta sözleşme şartlarını yerine getirmek üzere hızla işlerine başladı. Şu anda şantiye kurma çalışmaları tamamlandı. Daha önce temeli açılan bloklarda ilk çalışmalarına başladı.

Sonuç itibariyle kaldığımız yerden projemize devam ediyoruz.

Tabiki bir taraftan müteahhit firma çalışmalarını sürdürürken siz değerli üyelerimizin de yerine getirmesi gereken yükümlülükler bulunuyor. Mesela ilk etapta üyelerimiz en geç 18 Aralık 2015 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Kooperatifimize gelerek Kesin Sözleşmelerini yapıp Tapu Devir İşlemlerini tamamlayarak ALBARAKA Türk Bankası ile Kredi Sözleşmelerini imzalamaları gerekiyor. Ancak daire bedelini peşin ödemek isteyen üyelerimizin banka ile her hangi bir işlemi bulunmamaktadır. Bu tarihe kadar işlemlerini tamamlamayan üyeler Kooperatifler Kanununun 16. Maddesi ve Ana Sözleşmenin 14/2 Maddesi gereğince Maddi Yükümlülüklerini yerine getirmedikleri gerekçesiyle hak sahibi olma ehliyetini kaybedecekler ve adlarına tahsis edilen daireler diğer üyelerimize tahsis edilecektir. Bu sorunun yaşanmaması için ilgili üyelerimizin hızlı bir şekilde işlemlerini tamamlamalarını önemle rica ediyoruz.

Kooperatifimizden ve yöneticilerimizden gelen mesajları ve aramaları dikkate alınız. Sizlere belirtilen sürede işlemlerinizi tamamlayınız.

Tüm üyelerimiz ayrıca; sistemimizde üyelerimizce verilen telefon numaralarından teker teker aranacak ve süreçle ilgili bilgilendirilecekler. Yine aynı şekilde cep telefonlarınıza mesaj gönderilecek, hatta bize bildirilen resmi ikametgah adreslerinize mektupla bilgilendirme metni gönderilecektir.

Üyelerimize yukarıda da belirttiğimiz üzere Kooperatifle sözleşmelerini tamamlamadıkları takdirde sorumluluklarını ilgili tarihe kadar yerine getirmemeleri halinde üyeliklerinin sonlandırılacağını bir kez daha hatırlatarak süreci iyi kullanmalarını tavsiye ediyor’ saygılar sunuyoruz.

4. Etapta dairelerini alanlara tapuları teslim edilmeye başlandı.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Türkiye, koronayla mücadelede yeni döneme giriyor! Aşısızlar için PCR testi birçok alanda zorunlu olacak
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu
Kasık bölgesinde şırınga saplı erkek cesedi bulundu