Advert

OSKİ İKİ GÜNDE YAĞMURDAN YIKILAN YOLU YENİLEDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı OSKİ Taşbaşı Mahallesi Kanber sokakta bulunan ve geçtiğimiz Hafta sel ‘den yıkılmış olan bu yolu iki gün içinde yaparak ulaşıma açtı.

OSKİ İKİ GÜNDE YAĞMURDAN YIKILAN YOLU YENİLEDİ
OSKİ İKİ GÜNDE YAĞMURDAN YIKILAN YOLU YENİLEDİ MERAL SONGER
Bu içerik 569 kez okundu.

 Geçtiğimiz hafta Ordu da kuvvetli yağış bazı yerlerde su baskınlarına yol açmış, aşırı yağışlardan yollar bozulmuştu. Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı OSKİ gece gündüz demeden çalışarak iki gün gibi kısa bir sürede bozulan yolu tamir ederek yeniden ulaşıma açtı. Yağan yağmurda bozuk olduğu için araç trafiğine kapalı olan yol dan dolayı 2 gün mahalle içine araç girememiş hatta belediyenin çöp arabası bile çöpleri alamamıştı.

Konuyla ilgili Taşbaşı Mahallesi sakinleri ’aşırı yağmur nedeni ile yollarımız çöktü. Bundan önceki belediye tarafından döşenen parke taşları sele karıştı..

 

İki gün daha yağmuru devam ettiği için belediye ekipleri buraya müdahale edemedi. Ancak iki gün sonra bu yolu gece gündüz demeden çalışıp eskisinden daha güzel yaptılar. Büyük şehir belediyemize konuya gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederiz ’dediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
BEYLİKDÜZÜ  ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI
BEYLİKDÜZÜ ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI