ARTIK BU DA OLDU!!!

CAMİLERİN HOPORLERLERİNDEN SURİYELİLER İÇİN ÇAĞRISI

ARTIK BU DA OLDU!!!
ARTIK BU DA OLDU!!! MERAL SONGER
Bu içerik 538 kez okundu.

Ordunun sokaklarında görmeye alışık olduğumuz özellikle akşam saatlerinde Fidan gör caddesini, birkaç yüz metre aralıklarla bir boydan bir boya kaplayan Suriyeli dilencilerin ortadan kaybolması, yerli dilenciler için merak konusu oldu.

 Ordunun bazı ilçeliklerinde cami minarelerinden Suriyeliler için kiralık ev ilanı nı duyanlar ise ‘Suriyeliler acaba ilçelere mi gitti’ diye düşünmeye başladı.

Ordunun yerli dilencilerinin de muzdarip  olduğu Suriyeli dilencilerin  ortadan kaybolduğunu gören yerli ler de ‘acaba nereye gittiler ‘diye merak etmeye başladı..

İsminin verilmesini istemeyen bir dilenci ‘Suriyeliler geldikten sonra işlerimiz bayağı düşmüştü. Şimdi ise onları sokaklarda göremez olduk. Acaba nereye gittiler’ diye merakını dile getirdi.

 

Bazı vatandaş lar ise ortadan kaybolan Suriyeliler için ‘onları ilçelere yerleştirmişlerdir. Sosyal medya üzerinden duyduk Kabataş ve bazı ilçelerde cami minarelerinden ve hoparlörlerden yayın yaparak onlar için kiralık ev aramışlar. Galiba hükümet oy almak için onları  ilçelere yerleştirdi ‘iddiasında bulundular..

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
BEYLİKDÜZÜ  ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI
BEYLİKDÜZÜ ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI