Reklamı Geç
Advert
Advert

SAKE (Sağlık Arama Kurtarma Derneği) 2. YILINI KUTLADI

Ordu Tabipler Odası'nın katkılarıyla kurulan SAKE (Sağlık Arama Kurtarma Derneği) nin kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Ordu Üniversite'si Rektörü Sn. Prof Dr. Tarık Yarılgaç'ın ev sahipliğinde kahvaltı ve hayırseverlere teşekkür belgeleri töreni düzenledi.

SAKE (Sağlık Arama Kurtarma Derneği) 2. YILINI KUTLADI
SAKE (Sağlık Arama Kurtarma Derneği) 2. YILINI KUTLADI MERAL SONGER
Bu içerik 775 kez okundu.
Advert

 

Törende bir konuşma yapan Tabipler odası başkanı Doçent  Dr. Özgür Enginyurt şunları kaydetti:SAKE 2013 yılında herhangi bir afet durumunda müdahale etmek amacıyla Ordu daki gönüllü sağlık çalışanları tarafından kuruldu. Kuruluşundan bu yana ordu tabipler odası, Afad ve Akut tarafından eğitimler aldıktan sonra Afad tarafından müdahale edilmesi gereken bir çok afete müdahale etti. Bunu dışında son üç ramazan ayı boyunca gönüllü hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine bir bir ulaştırdı. Şimdide okulların açılması münasebetiyle ihtiyaç sahiplerine yardımlar yapılacak. Burada bu zamana kadar derneğe katkıda buluna herkese teşekkür edip katkıda bulunanlara teşekkür belgelerini takdim etmek istiyorum’dedi.

 

Törende SAKE’ye katkılarından dolayı Altınordu belediye başkanı Engin Tekin taş, hayırsever İdris Altunel, hayırsever Figen Kiraz Alper, hayır sever Gülay Esin ve hayırsever iş adamı Hakan Poyraza teşekkür belgesi verildi..

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SENİ KALBİMİZ GÖMDÜK
SENİ KALBİMİZ GÖMDÜK
CUMHURİYETİMİZİN 97’İNCİ YILI SEVİNCİNİ VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞTIK
CUMHURİYETİMİZİN 97’İNCİ YILI SEVİNCİNİ VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞTIK