Advert

HİÇ BİR ŞEY ONLARI YILDIRAMIYOR..

Dilenciliği meslek edinmiş insanların yeni yöntemi mendil satmak olmuş..

HİÇ BİR ŞEY ONLARI YILDIRAMIYOR..
HİÇ BİR ŞEY ONLARI YILDIRAMIYOR.. MERAL SONGER
Bu içerik 472 kez okundu.

Ordunun her köşesinde dilenirken gördüğümüz dilenciliği meslek edinmiş bu kadınlar şimdi dilenmenin yeni yöntemini mendil satmakla bulmuş..

Cami önleri, Garajlar civarı ve şehrin en işlek caddelerini kendilerine mesken edinerek dilencilik yapan kişileri 153 numaralı hatta bildirebilirsiniz. Özellikle bankaların önünde dolaşan bu kadınları emeklilerin maaş günleri yaklaşınca buralarda daha sık görüyoruz. Banka kapılarından vatandaşı neredeyse canında bezdirmiş vaziyetteler. Gerçekten ihtiyacı olmayıp ta dilenmeyi meslek edinmiş bu kadınları bu ara sokaklarda tekrardan sıkça görür olduk. Bu ara belediye deki zabıtalar ada yakalanmayan bu kadınlar giyimi ve ten rengi neredeyse aynı olup nerde olsa kendilerini belli eder oldular. Görünen o ki ne Ordu valisi İrfan Balkanlıoğlu ‘nun yasaklaması  nede zabıtaların kestiği cezalar bunları hiç etkilememiş..

 

Vatandaşların duygularını istismar ederek dilenciliği bir meslek haline getirmiş bu ve bu gibi kişiler ile ilgili olarak 153 numaralı hattın aranarak şikayette bulunabilirsiniz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
BEYLİKDÜZÜ  ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI
BEYLİKDÜZÜ ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI