Advert

TMVFL LİGİ İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Türkiye Masterler Ve Veteranlar Futbol Ligi için başvurular devam ediyor.

TMVFL LİGİ İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR
TMVFL LİGİ İÇİN BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR MERAL SONGER
Bu içerik 1099 kez okundu.

 

 

TMVFL Yönetim Kurulu ve Bölge Sorumluları toplantısı Federasyon başkanı Kenan GÜRSU başkanlığında geçen hafta İstanbul’da yapıldı. Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi ile ilgili Türkiye’de on bölgede gruplar oluşturularak deplasmanlı futbol ligi oluşumu için illerden takımların başvuruları alınmaya başlandı. 10 Eylül 2015 tarihine kadar başvurular devam ediyor. 

                                           

TAKIMINI KUR LİGE KATIL 

TMVFL Batı ve Orta Karadeniz Bölge Sorumlusu Ali Doğan başvurularla ilgili açıklamada bulundu. Açıklamada: “Aktif futbolu bırakmış ama futbolun içinde olan, futbolu seven, geçmiş yıllarda ki dostluk ve arkadaşlıkların devamına katkıda bulunmak için bu ligi düzenliyoruz. Türkiye’yi kucaklayacak bu ligde sizleri de aramızda görmek isteriz. Aktif futbolu bırakmış, 40 yaşında olan herkes bu organizasyonda yer alabilir. Takımlar dernek, kulüp veya şirket ismiyle katılabilirler. Oyuncu listesi oluşturulurken herhangi bir sayı sınırı yok. Oyuncuların sabit forma numarası ve lisansı olacaktır. Takımlar, 37,38,39 yaşında olan ve 2 yıl öncesinden aktif futbolu bırakmış 4 oyuncuyu da kadrolarında bulundurabileceklerdir. Çorum’dan birden fazla takım da bu ligde yer alabilir. Takımını kuran futbol severler ligimize katılabilir.” dedi. 

TMVFL Liginde mücadele etmek isteyen Master ve Veteran takımlar http://tmvfl.com/tmvfl-ligine-on-basvuru-formu/ internet adresine başvurularını yapabilirler. Gerekli bilgiyi http://tmvfl.com/ irternet adresinden alabilirler. Ayrıca, TMVFL Batı ve Orta Karadeniz Bölge Sorumlusu Ali Doğan ile irtibat kurmak isteyenler 0 554 279 59 76 numarayı arayabilirler.”  

2015-2016 Sezonu başvuruları en geç 10 EYLÜL 2015 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
Öğrencilerden Tasarrufa Örnek İcat
BEYLİKDÜZÜ  ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI
BEYLİKDÜZÜ ADALET BİRLİK PARTİSİNE ORDULU HEMŞEHRİMİZ ATANDI