Reklamı Geç
Advert
Advert

Başkanın fendi.. Herkesi yendi..

Altınordu Belediyesi ile İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından 1. Altınordu Bilek Güreşi Şampiyonası düzenlendi.

Başkanın fendi.. Herkesi yendi..
Başkanın fendi.. Herkesi yendi.. MERAL SONGER
Bu içerik 480 kez okundu.
Advert

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Tahıl Pazarında düzenlenen şampiyonaya Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, yarışmacılar ve çok sayıda izleyiciler katıldı.

 

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Dr. Selim Akçay ile yaptığı gösteri maçının ardından başlayan yarışmada sağ ve sol kolda toplam 12 branşta şampiyon olanlara para ödülü verildi. 

 

          Altınordu’nun Altın Bileklerinin belirlendiği yarışma öncesinde konuşan Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediyesi olarak Spora ve sporcuya desteklerinin her zaman süreceğini söyledi. Başkan Tekintaş; “ Birincisi bugün gerçekleşen bilek güreşini, aslında yarışmadan daha çok farkındalık oluşturmak adına çok önemli buluyorum. Bu yarışmaya katılım ve destek sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün 19 Mayıs, gençliğin bayramı. Spor faaliyetleri ve gösterileri ile bugün biz resmi programı tamamlamış olduk. Farkındalık oluşturarak bu tür sporlarımızı tanıtma adına derneklerimiz, kulüplerimiz, izcilik faaliyetleri sürdüren İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübümüz en iyi şekildi bunu organize etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kulüp Başkanı Dr. Selim Akçay’a teşekkür ediyorum. Bu tür tanıtım ve farkındalıkları oluşturmak için belediyemize teklifler geliyor. Biz de Altınordu Belediyesi olarak bu tür teklifleri değerlendirmeye ve katkı sunmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

        Altınordu Belediyesi ile İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü işbirliği kapsamında1. Altınordu Bilek Güreşi Şampiyonası’nda 18 – 100 yaş arası sağ ve sol kol 60, 70, 80, 90, 100 ve 110 kg üzeri toplam 12 kategori birincilerine para ödülü verilirken, İkinci ve üçüncülere de özel ödüller verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Valimiz Sayın Tuncay SONEL'in, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Valimiz Sayın Tuncay SONEL'in, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
ŞEHİRLER ARASI SEYEHAT KARARI YAYINLANDI
ŞEHİRLER ARASI SEYEHAT KARARI YAYINLANDI